Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Osobnosti a ČSSD se spojili do Víc pro Nový Jičín

O hlasy voličů se letos v komunálních volbách uchází v Novém Jičíně i další nové seskupení. Pod názvem Víc pro NovýJičín se spojili nezávislí kandidáti a sociální demokraté.

Na seznamu devíti politických subjektů, které sestavily do komunálních voleb v Novém Jičíně své kandidátky, je také nové seskupení Víc pro Nový Jičín s ČSSD.

Jiří Klein, lídr Víc pro Nový Jičín s ČSSD: “Toto uskupení je složeno z nezávislých významných novojičínských osobností a z toho nejlepšího, co má ČSSD.”
Jaroslav Dvořák, kandidát Víc pro Nový Jičín s ČSSD: “Město za ty čtyři roky teď stagnovalo, v indexu kvality života jsem na 146 místě, kdy jsme klesli o 50 míst. Aby nám lidé neodcházeli, podporujeme rozvoj průmyslové zóny, rozhodně ten pozemek neprodáme, ale nabídneme ho našim firmám.”
Blanka Faluši, kandidátka Víc pro Nový Jičín s ČSSD: “Chtěli bychom zastavit rozprodávání majetku města, oddlužit město a vrátit ho zpátky do stejné výborné financí kondice, jako bylo před několika lety.”
Mojmír Zetocha, kandidát Víc pro Nový Jičín s ČSSD: “Zaměstnanost, bydlení, to znamená individuální výstavba bytů nebo rodinných domů a za třetí získání podpory pro výstavbu kulturního domu a zlepšení podmínek pro kulturu v Novém Jičíně.”

Mezi volebními prioritami uvádí toto uskupení například také stavbu sportovní haly a záchranu Hückelových vil.

Jiří Klein, lídr Víc pro Nový Jičín s ČSSD: “My o těch problémech, které trápí Nový Jičín víme a jsou všechny obsaženy v našem volebním programu, se kterým se občané mohou seznámit.”

Podpořit tiskovou prezentaci Víc pro Nový Jičín s ČSSD přišla před Žerotínský zámek také kandidátka do Senátu za Novojičínsko, sociální demokratka Dana Váhalová.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy