Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Akce Křída signalizovala, že ve Fokusu začíná období kroužků

Koberec barevných obrázků pokryl část Masarykova náměstí. Středisko volného času Fokus akcí Křída připomnělo dětem, že zahajuje novou sezónu kroužků.

Vzít do ruky křídu a namalovat si na plochu náměstí jakýkoliv obrázek - to bylo lákadlo zejména pro děti z mateřských škol a školních družin. Akci Křída tu tradičně ke konci září připravilo Středisko volného času Fokus.

Dana Dokládalová, Středisko volného času Fokus, Nový Jičín: “Křídu pořádáme, abychom se připomněli, abychom připomněli tím, že Fokus začíná, že otevírá své brány a startuje své kroužky.
kreslící děti: 
“Já jsem nakreslila sluníčko, já motýlka.”
“Já jsem nakreslil i citrón.”
“Já barevné srdíčko.”
Dana Dokládalová, Středisko volného času Fokus, Nový Jičín: “Hlavně malé děti si přicházejí kreslit autíčka, vlajky, ty jsou oblíbené, duha je také oblíbená. Téma je volné, i když jsme se snažili jim nabídnout, že třeba podzimní listí by bylo hezké, ale ať si děti udělají, co chtějí.”

Fokus zahajuje sezonu kroužků v pondělí 26. září. V nabídce má 120 volnočasových aktivit pro děti i dospělé. V části z nich jsou ještě volná místa a zájemci se mohou hlásit.

Dana Dokládalová, Středisko volného času Fokus, Nový Jičín: “Letos je to taková zvláštnost, že je strašně hodně dětí ve výtvarných kroužcích, v keramice a naopak se dětem nechce sportovat. Takže třeba ve švihadlech, tam máme opravdu spoustu volných míst, těšíme se na nové skokany.”

Seznam kroužků a informace o naplnění kapacity jsou na webu fokusu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy