Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jarmark naladil školu na Butovické do vánoční atmosféry

  • Studénka,

Do adventní nálady se zcela ponořila Základní škola Butovická. Uspořádala předvánoční jarmark s tvořivými dílnami. Zahájil ho koncert, na kterém zazpíval více než šedesátičlenný sbor škol.

Známé vánoční písně a koledy se rozezněly chodbou základní školy na ulici Butovické a před početným publikem rodičů a prarodičů zahájily Předvánoční jarmark s tvořením.

Aranka Horváthová, ředitelka ZŠ Butovická: “Tohoto koncertu se zúčastnili žáci od první až po deváté třídy pod vedením pana učitele Michala Holuba. nacvičili krásné písně a samy se i děti doprovázely na hudební nástroje.”

Celou svátečně nazdobenou školu si pak mohly rodiny s dětmi projít a zastavit se ve třídící, kde byl připraven další program.

Aranka Horváthová, ředitelka ZŠ Butovická: “Nachystali jsme pro ně nádherné dílny, výstavu retro hraček, jsou tady prodejci vánočních ozdob, prostě je to nádherná vánoční tématiky v celé škole. Hlavní školní družina pracovala, připravili si nádherné výrobky, které tady mají na výstavce. Plus samozřejmě rodiče vyrobili krásnou cukrárnu, všechny výrobky, které jsou v cukrárně, jsou dílem našich rodičů.
žákyně Základní školy Butovická:
“Tady si mohou podle své fantazie vyrobit vánoční přání.”
“Připravili jsme si pro ně šišky, které mohou zdobit a použít je jako baňku na vánoční stromeček.”
“Zisk z jarmarku máme pro naše děti, dětem se přispívá na kina, lyžařské a plavecké výcviky, kupujeme za to dětem odměny, takže zisk z tohoto jarmarku jde jen a jen pro naše děti.”
návštěvníci akce:
“Nádhera, je to opravdu každý rok krásné, každý rok jsem tady.”
“Je to skvělé, jsme tu poprvé a jsme nadšeni.”

Takto svátečně vyzdobená a uvnitř osvětlená zůstane škola až do konce roku.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy