Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

ZŠ Nádražní v Ostravě má nově zrekonstruované tělocvičny

Rekonstrukce začala o prázdninách a teď je hotovo. Základní škola Nádražní se může pochlubit dvěma kompletně opravenými tělocvičnami. Unikátní je ta menší - na žáky školy i další zájemce tady čeká olympijský boxerský ring a vše potřebné k tomuto sportu.

"Tady samozřejmě nám to krásně zlepšili. Máme tady kvalitnější a lepší povrch a naše děti se na to těší," říká Libor Novotný, ředitel ZŠ Nádražní 117. "Ona má takové optimální rozměry a je dobře dispozičně řešena. Důležité je, že tady máme olympijský ring, je tady i speciální podlaha, litý tartan," vysvětluje Dalibor Fröhlich, hlavní trenér klubu. 

Městský obvod, škola a klub Boxing Ostrava tak mohli spojit síly a díky skvělému zázemí vznikla i první Boxerská akademie v Česku. Mezi zájemci o box jsou i ženy. Podle trenérů je tento sport bezpečný i pro ně. Velkou rekonstrukci má škola za sebou, už za pár dnů ji ale čeká další. "Na začátku příštího měsíce začínáme se sportovištěm, které bude rekonstruováno venku. Vzniknou tam nové plochy pro míčové hry, workoutové hřiště, bude zde vybudována tribuna pro diváky a myslím si, že tento prostor bude už kompletně sloužit sportovním účelům," dodává Dalibor Mouka (Ostravak), místostarosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz.

Na rekonstrukci tělocvičen přispěl i ostravský magistrát. Moravská Ostrava a Přívoz se teď chystá i na další školy. Kompletně připravena je rekonstrukce hřiště u základní školy Ostrčilova, kde vznikne atletická hala.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

SWIETELSKY stavební s.r.o. - oblast Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

REKO s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 25 000 do 100 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků