Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Komorním klubu v Hrabůvce slavnostně ocenili nejlepší učitele Ostravy-Jihu

V Komorním klubu v Jubilejní kolonii se sešli nejlepší učitele základních a mateřských škol Ostravy-Jihu. U příležitosti mezinárodního dne učitelů tady radnice ocenila 10 výrazných pedagogických osobností.

Kreativitu, inovativní přístup k práci a dlouholeté předávání zkušeností jak žákům, tak rodičům a koleům. Městský obvod Ostrava-Jih vybral 10 nejlepších učitelů, které odměnil za jejich skvěle odvedenou práci. V kategorii Výrazná pedagogická osobnost ocenil čtyři učitele a šest v kategorii Dlouholetá pedagogická činnost.

Dagmar Hrabovská Ostravak), místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Je to opravdu práce krásná, inovativní, tvůrčí, protože každý rok dostáváte třeba nové žáky a ti vás samozřejmě také obohacují. Ale je to práce náročná i s žáky, ale náročná, co se týká metod, formy práce. Opravdu ten učitel se musí o ten profesní život, ale i o ten mimoprofesní pořád vzdělávat, aby mladé generaci stačil.”

Slavnostní ceremoniál probíhal v Komorním klubu v Jubilejní kolonii v Hrabůvce, kde byl připraven i doprovodný program.

Anketa: ocenění učitelé: “Práce mě baví, ještě i teď po těch 30 letech a nabíjí mě to energií a děti jsou pořád fajn. Myslím si, že se nezměnily, že je pořád spousta šikovných dětí.”
“Jsem velmi rád. Docela mě to překvapilo, že mě navrhli po 3 letech praxe. Je to určitě pro mě velká radost a velká čest. A zároveň je to i slib do budoucna na sobě dále pracovat.”
“Potřebujete, bych řekla sílu, odvahu a kreativitu hlavně, protože pokud není člověk kreativní, tak tu práci dělat nemůže, nebo ji dělá špatně.”
“Jsem velice ráda a nestihla jsem poděkovat těm svým puberťákům na 2. stupni, že jsou a je mi s nimi strašně dobře. Od šestky do devítky, všichni jsou úžasní. Neměnila bych v každém případě svou práci, jsem spokojená a momentálně jsem spokojená na škole, kde jsem.”

Tři pedagogy z Ostravy-Jihu za jejich práci a přístup k žákům ocenil také ostravský magistrát a jednoho pak Moravskoslezský kraj. Všem oceněným pedagogům gratulujeme.

Nahlásit chybu


K tématu
HB group Facility s.r.o.,
Ostrava
od 13 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 32 820 Kč/měsíc

Detail

Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o., advokátní kancelář, Ostrava
Ostrava
od 24 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail