Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kapely na přání, více atrakcí. Lístky na Slavnosti Jihu jdou na dračku

Slavnosti Jihu se blíží. Uskuteční se 17. a 18. černá na bývalém fotbalovém stadionu na Svazácké ulici v Ostravě-Zábřehu a nabídnou nejen skvělou hudbu, ale i více atrakcí než loni.

Michal David, Sima, Debbi, Desmod nebo Xindl X už v polovině června vystoupí na oblíbených Slavnostech Jihu. Vstupenky rychle mizí a proto byste neměli váhat s jejich nákupem.

Martin Bednář (ANO), starosta MOb Ostrava-Jih: “I když je ještě zimní období, tak chci tímto způsobem pozvat naše občany na nejlepší rodinnou akci Slavnosti Jihu, které se uskuteční 17. a 18. června tohoto roku. Existují také internetové stránky slavností Ostrava-Jih, takže si myslím, že kdo bude chtít najít podrobnější informace, tak si je tam najde. Letos se všichni mohou těšit na ještě více herních zón. Myslím si, že symbolické denní 100 korunové vstupné dá prožít krásné dopoledne i odpoledne. Někdo, kdo nechce poslouchat kapely, tak může navštívit ty zóny. Teď budou i novinky. Horolezecké stěny a další věci. Určitě je na co se těšit.”

Vystupující interprety radnice vybírala podle dotazníku, který lidé vyplňovali během loňských slavností.

Martin Bednář (ANO), starosta MOb Ostrava-Jih: “Pochopitelně sehnat někdy kapelu není jednoduché, takže pracujeme už dokonce na kapelách v roce 2024. To, co se nám nepodařilo sehnat na rok 2023, protože některé kapely mají turné a nechtějí do stejného města přijet dvakrát, někteří se budu účastnit z těch, které jsme oslovili na Coloursech. Těch věcí je opravdu více, to znamená není to jednoduché zajistit přesně takové kapely, které chceme my, naši občané a návštěvníci slavností chtěli. Ale snažíme se o to i v tom delším horizontu. Snad se nám podaří i jedna zahraniční hvězdička v roce 2024.”

Jak to vypadá se vstupenkami? Je velký zájem?

Martin Bednář (ANO), starosta MOb Ostrava-Jih: “Podle aktuálních informací je na oba dva dny vyprodána polovina kapacity. To znamená, zbývá už pouze 4 tisíce na každý den. Snažili jsme se taky předběžně uspokojit občany Jihu. Proto první vlna byla informována prostřednictvím Jižních listů, takže měli občané větší Jihu si zakoupit vstupenky sami a dříve bez návštěvníků z jiných obvodů nebo měst a samozřejmě upozorňuju opravdu 50 procent je pryč.”

Vstupenky si můžete koupit buď online nebo fyzicky v informačním centru na náměstí Ostrava-Jih, nebo v kulturním domě K-trio Další novinkou je, že se na slavnostech budou podávat veškeré nápoje do výměnných kelímků, které se budou vracet za zálohu, aby se omezil nepořádek.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy