Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž se uspokojoval před dívkami přímo v plaveckém bazénu v Ostravě

Nepochopitelného jednání se dopustil 46letý muž přímo v plaveckém bazénu v Ostravě-Porubě. Ve vodě sledoval mladé dívky a během toho se uspokojoval. Jeho jednání si všiml i náhodný plavec, který muže důrazně upozornil, aby toho nechal.

Nepříjemný zážitek z návštěvy plaveckého bazénu v Ostravě-Porubě si odneslo několik mladých dívek. Zaměřil se na ně totiž 46letý muž a přímo ve vodě se před nimi uspokojoval.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Událost se měla stát v sobotu 21. května 2022 v čase kolem 15:30 až 15:45 hodin v prostorách krytého bazénu Sareza v Ostravě-Porubě. Dle dosavadního šetření jsme zjistili, že samotný incident měl vidět muž, který se nacházel v plavecké části bazénu a samotného podezřelého muže měl upozornit na jeho nevhodné chování."

Ve středu ráno oznámila policie, že tohoto svědka hledá a případ proto medializovala. Ve čtvrtek pak přišla zpráva, že se svěděk sám přihlásil.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Díky medializace se sám dostavil na policejní služebnu a v dané věci podal vysvětlení. Jeho svědectví je velmi důležité pro trestní řízení, proto děkuji médiím za zveřejnění a muži, že zareagoval."

Událost oznámily i vyděšené dívky přímo plavčíkovi na bazénu, který neváhal a rovnou přivolal policii, která muže zajistila. Prověřování je nyní vedeno pro přečin výtržnictví.

Nahlásit chybu


K tématu
Centrum sociálních služeb Jih, příspěvková organizace - Ostrava
Ostrava
od 21 710 do 31 820 Kč/měsíc

Detail

POE EDUCO, spol. s r. o., Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Karviná, Opava
Ostrava
od 200 do 330 Kč/hod.

Detail

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s., Ostrava
Ostrava
od 44 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail