Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejista a jeho kumpáni přepadávali herny v Ostravě

  • Ostrava,

Nyní uklidníme především zaměstnance heren v Ostravě. Zásahová jednotka policie totiž zadržela krátce po loupeži gang, který řádil po celém městě a přepadal provozovny s výherními automaty. Jeden z mladíků je bývalý profesionální hokejista.

Bezpečnostní kamery jedné ostravské herny natočily postup, jaký lupiči používali. Většinou šel nejprve jeden omrknout situaci a pak přišli všichni tři. Obličeje měli zakryté maskou Anonyma, masku z hororu Vřískot a třetí měl pletenou čepici. Pro posílení pohrůžky používali zbraň.

Radim Bena, kriminalista: “Celková škoda je kolem 70 tisíc. V prvním případ měli nejvíce peněz, následně byly i skutky, kdy nevzali nic, protože servírka řekla, že nic nemá.”

Po 4 loupeži dostali kriminalisté informaci o přípravě pátého přepadení a tak už na lupiče čekala zásahová jednotka. Existovalo totiž nebezpečí, že by mohli použít zbraně.

Radim Bena, kriminalista: “Čekali jsme celou noc, do 4 hodin do rána, kdy provedli přepadení. Po ujetí z místa činu se nám všechny tři podařilo zadržet.”

Dva z mladíků měli 23 let a třetí 20. Ten je bývalý profesionální prvoligový hokejista a nyní si přivydělával jako rozhodčí. Všichni tři jsou gambleři a uloupené peníze zase házeli do automatů. Nyní jsou ve vazbě a hrozí jim až 10 let vězení.
Klasická hudba v Ostravě v době (po)koronavirové / beseda

Dnes
Ostrava-Jih, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Svatováclavský hudební festival - Italské baroko

Dnes
Ostrava-Centrum, Kostel sv. Jana Nepomuckého, Ostrava-Stará Bělá

Letní kino AMFI: OVEČKA SHAUN VE FILMU: FARMAGEDDON

Dnes
Ostrava-Jih, Letní kino Amfi, Ostrava - Poruba

Stavitelství SIZO s.r.o. - MS kraj
Ostrava
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o., Penny Market- Horní (X PARK)
Ostrava
od 16 400 do 17 500 Kč/měsíc

Detail

JÍDELNA OPEN s.r.o.,
Ostrava
od 14 600 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků