Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

CISO vyhlásilo nejlepší sportovce za rok 2017

  • Ostrava,

Centrum individuálních sportů Ostrava se stará o špičkové sportovce v našem regionu. A také letos, stejně jako každý rok, ocenilo ty nejlepší výkony svých svěřenců.

Cílem CISO je podpora sportovní přípravy mladých talentovaných sportovců ve věku od 10 let, kteří jsou členy ostravských a moravskoslezských sportovních klubů ve vybraných individuálních sportech, které jsou zařazeny do olympijského programu.

Taťána Netoličková, ředitelka CISO: “Byl to velmi úspěšný rok, máme dokonce i mistryni světa, takže to předávání ocenění je o to radostnější.”

Nejlepším výkonem členů CISO za rok 2017 byl juniorský titul mistryně světa, který v běhu na 400 metrů vybojovala v Nairobi opavská atletka Barbora Malíková.

Barbora Malíková, mistryně světa v běhu na 400 metrů: “Byl to neuvěřitelný zážitek, zatím nejlepší výsledek v kariéře. A bez CISO bych to samozřejmě nedokázala.”

Práci Centra individuálních sportů Ostrava oceňují i olympijští medailisté.

Martin Tenk, medailista z OH 2000 Sydney ve střelbě: “Střelba je letos v CISO nejjúspěšnějším sportem, což mě velmi těší.”

Adolfina Tačová, dvě olympijské medaile v gymnastice: “Je úžasné, že mladí sportovci mají takovou podporu. CISO v čele s paní Netoličkovou to dělá dobře.”

CISO se v současné době má 55 reprezentantů v mládežnických i dospělých kategoriích.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků