Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Baník remizoval s Plzní a stále živí naději na záchranu

  • Ostrava,

Fotbalisté Baníku Ostrava stále živí svou naději na udržení v nejvyšší soutěži. V dohrávce 19. kola remizovali s lídrem tabulky z Plzně a z posledních dvou zápasů tak získali čtyři body.

Plzni se na jaře moc nedaří, ale stále je první s komfortním náskokem na ostatní. Baník chtěl po vítězství nad Jihlavou bodovat naplno a v prvním poločase byl lepší. Ani jedna šance však v bráně gólmana Hrušky neskončila. Ostravany hnal do útoku zaplněný stadion, cestu do Vítkovic si našlo 8 tisíc fanoušků. Ani vynikající atmosféra však k vítězství nestačila, ke konci zápasu už se svěřenci trenéra Pánika spokojili s bodem a bránili bezgólovou remízu. To se jim málem vymstilo v poslední minutě, kdy střídající Chorý trefil břevno. Baník si tak po bezgólové remíze připsal bod a na poslední nesestupové místo mu scházejí už jen čtyři.

„Před zápasem bychom bod asi brali, ale myslím, že jsme byli lepší a měli získat všechny tři,“ řekl Milan Baroš, kapitán FC Baník Ostrava. A Martin Fillo přidal: „Fanoušci vytvořili vynikající atmosféru, zápas měl náboj, bojovali jsme, ale chyběl tomu bohužel gól.“

V sobotu čeká ostravské fotbalisty další veledůležité utkání ve Zlíně.
4TET: Koncert no. 5

Zítra
Ostrava-Centrum, Dům kultury města Ostravy

Květiny pro paní Harrisovou / muzikál

03.10. 18:30
Ostrava-Slezská Ostrava, Divadlo J. Myrona, Ostrava

Moje tango / činohra s J. Schneiderovou a R. Zachem

04.10. 19:00
Ostrava-Poruba, Dům kultury města Ostravy

JTI mont s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Stavitelství SIZO s.r.o. - MS kraj
Ostrava
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků