Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: Čtyřikrát za noc kradl v ostravské restauraci. Poznáte ho?

  • Ostrava,

Restaurace v Ostravě-Porubě, na ulici Maďarská, se stala cílem mladého zloděje. Vloupal se dovnitř a ukradl alkohol, sladkosti a dokonce i maso. Na místo se čtyřikrát vrátil. Teď mu hrozí až 8 let vězení. Policisté prosí o pomoc při jeho pátrání.

Zloděj přišel v noci z pátku 20. března na sobotu 21. března. Do restaurace v Ostravě-Porubě, na ulici Maďarská, se vloupal přes zadní dveře od terasy a vzápětí si to namířil rovnou za bar. "Následně odcizil alkohol, sladkosti, oříšky, ale také dosud nezjištěné množství masa," řekla policejní mluvčí Eva Michalíková. Kradené zboží si nacpal do batohu, který měl na zádech a zase zmizel. Kuriozní je, že do restaurace se čtyřikrát vrátil, aby toho odnesl co nejvíc. Majiteli podniku způsobil škodu přes 10 tisíc korun.

Policie teď prosí veřejnost o pomoct při jeho pátrání. "K popisu osoby uvádíme, že se jedná o mladého muže ve věku okolo 20 - 25 let, střední postavy, světle hnědé vlasy," doplnila Michalíková.

Pokud máte jakékoliv informace o tomto loupežníkovi, volejte linku 158 nebo navštivte nejbližší policejní služebnu. Vloupání a krádeže se muž dopustil v době nouzového stavu a tak mu teď hrozí až 8 let vězení, tresty jsou nyní totiž čtyřnásobně vyšší. Za normálních okolností by mu hrozily maximálně 2 roky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy