Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Naštvaně vykopl skleněnou výplň u tramvajové zastávky a okamžitě ho zadržel strážník v osobním volnu

  • Ostrava,

V pravý čas na správném místě byl v pondělí odpoledne strážník ostravské městské policie. V době osobního volna totiž zadržel 42letého muže, který na tramvajové zastávce Krajský úřad naštvaně vykopl skleněnou výplň zábradlí.

VIDEO: MP Ostrava

V pondělí kolem třetí hodiny odpoledne projížděl náhodou strážník Městské policie Ostrava autem přes ulici 28. října. Měl osobní volno, ale na tramvajové zastávce Krajský úřad si všiml podezřelého chování naštvaného muže.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Později zjištěný 42letý muž si svou agresi vybíjel opakovanými kopy do skleněné výplně zábradlí této zastávky. Po druhém kopu se mu podařilo skleněnou výplň tohoto zábradlí rozbít. Skleněná výplň pak energií kopu opustila rám zábradlí a skončila na přilehlé komunikaci."

Jakmile rozezlený muž dokončil své dílo zkázy, v klidu z místa odešel. Strážník proto neváhal a rozhodl se ho okamžitě zadržet a přivolal na místo kolegy ve službě.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Nebýt strážníka v osobním volnu, který jej během chvíle zadržel, ztratil by se tento muž zcela beztrestně v davu. Muž po svém zadržení neskrýval před strážníkem známky překvapení z jeho rychlé reakce."

Poškozením skleněné výplně o velikosti 80 x 120 cm způsobil muž škodu ve výši 1.500,- Kč. Naštěstí při tom nikoho neohrozil.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Své jednání tak bude tento muž vysvětlovat před správním orgánem, kde mu hrozí pokuta až do výše 50 tisíc korun."Společná věc 2020 / PŘESUNUTO NA 20.2.2021

Zítra
Ostrava, Divadlo loutek Ostrava

Vodník Česílko / ZRUŠENO!!!

24.10. 10:00
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Muzikál Trhák /Hledá se nový termín

25.10. 19:00
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

BA-DY EFEKT spol. s r.o., O - Přívoz
Ostrava
od 90 do 110 Kč/hod.

Detail

Čistící stroje s.r.o. - KÄRCHER STORE Retail Park Ostrava Poruba
Ostrava
od 18 000 Kč/měsíc

Detail

LP Okno - Trans s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 55 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků