Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Naštvaně vykopl skleněnou výplň u tramvajové zastávky a okamžitě ho zadržel strážník v osobním volnu

  • Ostrava,

V pravý čas na správném místě byl v pondělí odpoledne strážník ostravské městské policie. V době osobního volna totiž zadržel 42letého muže, který na tramvajové zastávce Krajský úřad naštvaně vykopl skleněnou výplň zábradlí.

VIDEO: MP Ostrava

V pondělí kolem třetí hodiny odpoledne projížděl náhodou strážník Městské policie Ostrava autem přes ulici 28. října. Měl osobní volno, ale na tramvajové zastávce Krajský úřad si všiml podezřelého chování naštvaného muže.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Později zjištěný 42letý muž si svou agresi vybíjel opakovanými kopy do skleněné výplně zábradlí této zastávky. Po druhém kopu se mu podařilo skleněnou výplň tohoto zábradlí rozbít. Skleněná výplň pak energií kopu opustila rám zábradlí a skončila na přilehlé komunikaci."

Jakmile rozezlený muž dokončil své dílo zkázy, v klidu z místa odešel. Strážník proto neváhal a rozhodl se ho okamžitě zadržet a přivolal na místo kolegy ve službě.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Nebýt strážníka v osobním volnu, který jej během chvíle zadržel, ztratil by se tento muž zcela beztrestně v davu. Muž po svém zadržení neskrýval před strážníkem známky překvapení z jeho rychlé reakce."

Poškozením skleněné výplně o velikosti 80 x 120 cm způsobil muž škodu ve výši 1.500,- Kč. Naštěstí při tom nikoho neohrozil.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Své jednání tak bude tento muž vysvětlovat před správním orgánem, kde mu hrozí pokuta až do výše 50 tisíc korun."
Nahlásit chybu


K tématu
Speed Fox BEER s.r.o., Ostrava, Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 40 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

LESCUS Cetkovice, s.r.o., Ostrava - Martinov
Ostrava
od 35 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

EMFI Group s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail