Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravští hasiči vyprošťovali na Bazalech Alfu Romeo

  • Ostrava,

Dvě jednotky hasičů vyprošťovaly v pátek ráno v Ostravě na Bazalech Alfu Romeo, která skončila po nehodě mimo silnici. Řidič středního věku byl zraněn. Hasiči použili k vytažení a naložení havarovaného auta na vozidlo odtahové služby vyprošťovací speciál Tatra 815-7 Omars.

Nehoda se stala v pátek po sedmé hodině ranní. 

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Alfa Romeo skončilo mimo silnici na trávě, odstavné ploše a zvýšeném obrubníku. Řidič středního věku byl zraněn, zranění jej ale neohrožovalo na životě."

Do Českobratrské ulice, která se táhne nahoru na Slezskou Ostravu kolem bývalého legendárního stadionu fotbalového týmu FC Baník Ostrava (dnes již jen klubového tréninkového centra), vyjely dvě jednotky hasičů ze stanic Slezská Ostrava a Zábřeh, včetně vyprošťovacího speciálu Tatra Omars.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Hasiči zabezpečili havarovanou Alfu Romeo před případným požárem. Menší únik provozních kapalin zasypali nasákavým sorbentem, který na závěr uklidili. Havarované auto přenesla silná hydraulická ruka Omarse se závěsným křížem z místa nehody přímo na plochu vozidla odtahové služby."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy