Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muže, který v Ostravě masturboval před dívkami, dopadla policistka v civilu. Poznala ho při čekání na autobus

  • Ostrava,

Ostravská policistka pomohla k dopadení pětatřicetiletého muže, který v minulých dnech masturboval v Porubě před dvěmi mladými dívkami. Muže zahlédla při čekání na autobus, rychle zavolala své kolegy. Podezřelý brzy skončil v poutech.

Policisté se o totožnost muže začali zabývat v minulých dnech kvůli dvěma případům, kdy v té době neznámý muž masturboval na veřejnosti. Jeho jednání viděly vždy mladé dívky. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Vzhledem k tomu, že se obnažoval na veřejném místě a tím se dopustil hrubé neslušnosti, v dané věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Následovalo prověřování k neznámému pachateli a zjišťování jeho totožnosti." 

Klec spadla v sobotu 18. prosince 2021 v odpoledních hodinách. Dopadení předcházela náhoda. Jedna z ostravských policistek totiž mimo službu při čekání na autobusové zastávce muže poznala. Byla přesvědčena, že jde o podezřelého a brzy se to potvrdilo.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Proto ihned kontaktovala dozorčí službu, nasedla do autobusu a následně hlídku naváděla, kam jedou. Stačilo pár minut a muž se ocitnul na policejní služebně. I přesto, že s policisty nespolupracoval, důkazy hovořily jasně. Podezřelému (35 let) bylo ve zkráceném přípravném řízení sděleno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví." 

Muž skončil ve vazební věznici, ukázalo se totiž, že v minulosti byl za stejnou trestnou činnost odsouzen. Na kontě měl také tresty za krádeže, celkem 14 měsíců ve vězení.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy