Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič v Ostravě srazil opilou ženu, jeho pomoc odmítla a proto odjel. Policisté hledají muže i případné svědky

  • Ostrava,

Ostravští policisté vyšetřují dopravní nehodu, která se stala ve středu 9. března před půl osmou večer v Ostravě-Přívoze. Tmavé osobní vozidlo na Sokolské třídě srazilo ženu, která přecházela silnici. Pomoc řidiče ale odmítla, muž proto odjel a navíc se později ukázalo, že žena byla opilá. Policisté vyzývají řidiče, aby se přihlásil. Při vyšetřování by pomohly i výpovědi případných svědků.

Podle dosud zjištěných informací řidič na místě zastavil a ženě chtěl poskytnout první pomoc, ta ale vše odmítla a muž proto z místa nehody odjel. Žena následně při dechové zkoušce nadýchala přes 1,5 promile alkoholu. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Tímto žádáme samotného řidiče vozidla, který byl účastníkem dopravní nehody, aby se přihlásil na tísňovou linku 158. Pro kompletaci informací žádáme případné svědky dopravní nehody, především řidiče motorových vozidel, kteří mají za čelním sklem kameru a mohli tak zaznamenat průběh nehodového děje, aby se obrátili na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu."
Nahlásit chybu


K tématu
Josef Fusek, Ostrava - Kunčice
Ostrava
od 17 000 Kč/měsíc

Detail

Zvar-Va Montáže s.r.o.;
Ostrava
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

Dalphen Building s.r.o., Ostrava, Frýdek-Místek, Loučná nad Desnou
Ostrava
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail