Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Měl napadnout několik žen v Ostravě, poznáte ho? Hledá ho policie

  • Ostrava,

Podivný muž v černé bundě s kapucí je teď v hledáčku ostravských kriminalistů. Za oběti své trestné činnosti si vybíral ženy. Ve čtyřech případech je měl napadnout. Žádná z nich naštěstí neutrpěla zranění. Přesto by si s mužem rádi kriminalisté promluvili, protože případ prověřují jako trestný čin.

zdroj videa: Policie ČR

Kriminalisté z Ostravy prověřují čtyři případy trestné činnosti, kdy oběťmi jsou ženy.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Tyto se staly v posledních týdnech. V rámci prověřování těchto skutků bylo zjištěno, že způsoby napadení jsou si velmi podobné. Ženy neutrpěly fyzické zranění."

Policistům se podařilo na základě svědeckých výpovědí získat podobu muže z kamerových záznamů a teď prosí veřejnost o pomoc při pátrání.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti osoby či možného svědka události z videozáznamu či fotografie. Ten by mohl přispět k objasnění výše uvedeného skutku. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme."

V případě, že ho poznáváte, volejte linku 158. Co přesně měl muž ženám udělat, policie nezveřejnila.

Nahlásit chybu


K tématu
SAVETI Facility Management s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 120 Kč/hod.

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail