Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prvňáčci dostanou ODISku už pátým rokem zdarma

  • Ostrava,

Ušetřených 130 korun a k tomu úspora času. Dopravní podnik Ostrava (DPO) se i letos rozhodl nabídnout vyřízení ODISky pro prvňáčky zdarma. V rámci kampaně ušetří rodiče celý poplatek za vydání karty a navíc, díky zpřístupněné možnosti požádat o kartu online a vzdálenému ověření rodného listu, ušetří i čas v případné frontě. ODISku bez poplatku za vydání dostanou děti narozené v letech 2015 a 2016. Akce platí od 1. dubna až do 30. září 2022 včetně.

Jednoduše a online. Rodičům stačí zřídit účet pro prvňáčka, vyplnit online formulář, nahrát fotografii a rodný list (foto nebo scan). Po schválení účtu a ověření údajů z rodného listu, které je do druhého dne, stačí kliknutím požádat o ODISku pro prvňáčky zdarma a je hotovo.

Daniel Morys, generální ředitel a předseda představenstva DPO: "Chceme, aby rodiny s dětmi měly v naši ostravskou MHD důvěru. Kamery ve vozidlech, nové tramvaje s vylepšenými bezpečnostními prvky, nasazování asistentů přepravy pro zvyšování pocitu bezpečí při jízdě. To vše nejen pro ně v současnosti děláme. ODISky pro prvňáčky zdarma jsou dalším naším signálem, že i rodiny s dětmi mají v DPO spolehlivého a laskavého partnera pro přepravu."
Tereza Šnoblová, mluvčí DPO: "Nová ODISka bude do 14 dní buď doporučeně zaslána na zvolenou adresu, nebo bude čekat k vyzvednutí na jedné z prodejen DPO. V případě, že rodič nenahraje na e-shopu DPO při žádosti rodný list, je nutné předložit jej na prodejně DPO."

V případě potřeby mohou zájemci žádost o ODISku zdarma samozřejmě vyřídit i osobně, přímo v prodejně DPO. V tomto případě výše uvedenými doklady prokáží i věk dítěte, a vyrobenou ODISKu si pak nechají zaslat poštou anebo převezmou na zvolené prodejně. Kompletní podmínky akce najdou zájemci na webu Dopravního podniku Ostrava.

Nahlásit chybu


K tématu
BTC servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 35 000 do 70 000 Kč/měsíc

Detail

Protektia s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

DELTA facility, s.r.o. - Hasičská zbrojnice Ostrava - Poruba
Ostrava
od 8 650 Kč/měsíc

Detail