Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž kradl nářadí na stavbě, odnesl vrtačky nebo lasery, poznáte ho?

  • Ostrava,

Policisté pátrají po muži, který v Ostravě vnikl do budovy, kde probíhaly stavební práce. Ukradl nářadí za více než 130.000 korun - aku vrtačky, lasery, utahovací pistole a další pracovní nástroje.

video: PČR
Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Policisté z obvodního oddělení Ostrava-Střed prověřují okolnosti přečinu krádeže. Skutku se dopustil dosud neznámý pachatel, který v polovině dubna vnikl do budovy, kde probíhaly stavební práce, čehož využil a z místa odcizil nářadí za více jak 130.000,- Kč. Jednalo se například o aku vrtačky, aku lasery, utahovací pistole a další pracovní nástroje."

Podezřelého muže by z videa nebo fotografií mohl někdo poznat, policistům by pomohla jakákoliv informace, i anonymní, stačí zavolat linku 158. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti osoby či možného svědka události z fotografií či videa. Ten by mohl přispět k objasnění uvedeného skutku."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy