Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Napadl revizora v tramvaji, pak se skutálel ze schodů ven a ještě utekl

  • Ostrava,

Policie pátrá po muži, který v Ostravě napadl revizora v tramvaji. Nejprve se s ním začal přetlačovat, pak ho srazil k zemi a sám se přitom skutálel ze schodů. Stihl ale utéct a revizor skončil v nemocnici.

zdroj videa: Policie ČR

Kontrola jízdních dokladů proběhla 12. března v 7:20 hodin v tramvaji linky číslo 2. Ta jela z Ostravy-Přívozu do Výškovic. Muž bez lístku jel tramvají a v ruce držel zřejmě kelímek s koupenou kávou. Před zastávkou Don Bosco k němu přišel revizor a začala potyčka.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Při kontrole dosud neustanoveného muže a následné výzvě k prokázání se totožnosti, měl pachatel zareagovat neadekvátně a pracovníka přepravní kontroly fyzicky napadnout. Zranění si vyžádalo hospitalizaci s dobou léčení delší několika týdnů."

Muž se s revizorem začal nejprve přetlačovat a dokonce ohrozil cestující, která seděla naproti němu. Revizora poté srazil v tramvaji k zemi a následně se sám skutálel otevřenými dveřmi ven ze schodů. Vzápětí utekl.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádáme veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže či případných svědků události. Případně žádáme samotného muže z videozáznamu, aby se sám přihlásil. Jakákoliv informace by tak pomohla přispět k objasnění uvedeného skutku."

V případě, že ho poznáváte, volejte linku 158 nebo kontaktujte nejbližší policejní služebnu. Policie událost prověřuje pro přečiny výtržnictví a těžké ublížení na zdraví.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyHutní montáže, a.s. , Ostrava
Ostrava
od 23 640 Kč/měsíc

Detail

SEVAL spol.s r.o., Ostrava
Ostrava
od 19 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace,
Ostrava
od 33 190 do 46 630 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry