Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Další vražda mezi bezdomovci, v Bělském lese v Ostravě byl nalezen muž bez známek života

  • Ostrava,

Kriminalisté řeší v Ostravě v rozmezí několika dnů další vraždu. V lokalitě Bělského lesa byl v úterý ráno nalezen muž bez známek života. Ohledáním byla zjištěna násilná smrt, podle informací TV Polar byl muž ubodán a policie potvrdila, že jde o bezdomovce.

Je to neuvěřitelné, ale v našem kraji se stala další vražda a opět mezi bezdomovci. Ráno bylo v altánku v lesoparku Bělský les v Ostravě nalezeno náhodným kolemjdoucím tělo bezdomovce, který tam často přespával. Soudní lékař to pak při ohledání neměl složité s určením příčiny smrti. Na těle objevil bodné rány.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: Ohledáním těla zemřelého bylo zjištěno, že na úmrtí osoby se mohla podílet cizí osoba. Krajští kriminalisté si do své gesce tento případ převzali a nyní prověřují okolnosti trestného činu vraždy."

Zatímco mordparta zajišťovala stopy, další policisté pročesávali les a hledali vražedný nástroj. Brzy věděli i jméno pravděpodobného vraha, ale ten utekl. Kriminalisté mu už byli na stopě a objížděli všechna místa, kde by se mohl zdržovat.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MS kraje: "V tuto chvíli můžeme potvrdit, že zemřelý byl s největší pravděpodobností muž bez přístřeší. V současné době prověřujeme získané informace."

Co se mezi bezdomovci odehrálo může vysvětlit zřejmě pouze vrah. Je ale pravděpodobné, jako ve všech podobných případech, že zásadní roli sehrál alkohol. Obyvatelé Jižní části Ostravy doufají, že policie vraha brzy dopadne a že do té doby nespáchá žádný další zločin. Policie během úterního odpoledne zadržela tři osoby, které jsou vyslýchány. Kriminalisté zjišťují jejich možný podíl na skutku.

Nahlásit chybu


K tématu
Ing. Zuzana Běhalová, Ostrava - Svinov, Ostrava - Bartovice
Ostrava
od 28 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 32 820 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 13 860 do 15 015 Kč/měsíc

Detail