Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Žena v noci v Ostravě poškrábala zaparkované auto, natočila ji kamera

  • Ostrava,

Pár šel v noci kolem zaparkované Škody Kodiaq a žena se z ničeho nic rozhodla auto poškrábat. Dvojice z toho měla následně evidentně velkou radost. Vše totiž natočila kamera. Jakmile policisté zveřejnili záznam, žena přišla na policejní stanici.

zdroj videa: Policie ČR

Jednání, nad kterým zůstává rozum stát. V noci na konci října se evidentně rozdováděná dvojice zřejmě vracela někde z baru v centru Ostravy. Šli po chodníku kolem zaparkovaného auta, které se žena rozhodla z ničeho nic poškrávat.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Žena v noční době poškodila nezjištěným předmětem osobní vozidlo značky Škoda Kodiaq, které bylo zaparkováno v centru Ostravy. Poškození spočívalo v jednom dlouhém souvislém vrypu na předních a zadních levých dveří. Tímto jednáním byla způsobena škoda převyšující přes 10.000,- Kč."

Policisté zveřejnili videozáznam, na kterém je celá událost zachycena a žádali o pomoc veřejnost. Netrvalo dlouho a žena po zveřejnění přišla na služebnu.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "V dané věci 29letá žena byla vyslechnuta a nyní probíhají další procesní úkony. Ke svému jednání se doznala.

Tímto bychom chtěli poděkovat veřejnosti, která také na zveřejněné video reagovala svými poznatky."

Případem se zabývají policisté z obvodního oddělení Ostrava střed, kteří událost prověřují jako okolnosti přečinu poškození cizí věci.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy