Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá svědky čelní srážky aut ve Slezské Ostravě

Kriminalisté zveřejnili výzvu, ve které hledají svědky vážné dopravní nehody ve Slezské Ostravě. ve čtvrtek 19. ledna se v ulici Orlovská čelně srazila dvě osobní auta. Řidič i řidička skončili následně v nemocnici.

Nehoda se stala ve čtvrtek 19. ledna kolem 11. hodiny v ulici Orlovská, zhruba 500 metrů za heřmanickou věznicí.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Dle zjištěných informací vyplývá, že řidič (ročník 1964) osobního vozidla Citroen C5 jel po ulici Orlovská ve směru od ulice Hladnovská a z dosud z nezjištěného důvodu přejel do protisměru, kde se čelně srazil s právě protijedoucím vozidlem značky Hyundai, které řídila žena (ročník 1957). U řidiče, který dopravní nehodu způsobil, byla provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem."

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému a oba řidiči byli převezeni do nemocnice.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Policisté se zabývají okolnostmi a příčinami dopravní nehody. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na tři blíže nezjištěné svědky, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě. Také žádají řidiče vozidel, kteří místem v danou dobu projížděli, a jejich vozidlo případně disponuje palubní kamerou, aby se obrátili na tísňovou linku 158. Za poskytnuté informace děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy