Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hornická poliklinika v Ostravě má novou odběrovou místnost

Zvýšení komfortu pacientů, kteří nebudou muset přejíždět k odběrům do jiného zařízení, i spolehlivá a rychlá vyšetření pro odesílající lékaře nabídne nové odběrová místnost v Ostravě. Hornická poliklinika ji otevírá prostorách v Modrého pavilonu na Slezské Ostravě.

Pavla Coufalová, vedoucí oddělení biochemie AGELLAB: "Otevření odběrového místa ocení zejména lékaři. Běžné laboratorní vyšetření bude neprodleně zpracováno přímo v centru Ostravy, bude zajištěna kvalita laboratorního výsledku a lékař obdrží výsledky ještě v den odběru. Vzorky se budou primárně zpracovávat v laboratořích AGEL Hornická poliklinika, a vyšetření, které tato laboratoř neposkytuje, budou distribuovány do řetězce laboratoří AGELLAB."

I zde, v Modrém pavilonu, bude v odběrové místnosti poskytováno celé spektrum laboratorních vyšetření v rámci řetězce AGELLAB.

Josef Grochol, ředitel AGEL Hornické polikliniky: "Máme velkou radost, že budeme blíže obyvatelům Slezské Ostravy a spádové oblasti, kteří již nebudou muset jezdit na odběry do centra města."

Odběrová místnost se nachází ve 3. patře a klienti ji mohou navštívit každý všední den v čase 7:00- 10:30.

Nahlásit chybu


K tématu
KOLOFIX, a.s., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

ELTOM, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 30 000 do 36 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o., Ostrava - Vítkovice
Ostrava
od 14 500 do 16 000 Kč/měsíc

Detail