Residomo uzavřelo memorandum o spolupráci s Karvinou

  • 28. června 2018,
  • 9:35

Největší vlastník bytového fondu v Karviné - společnost RESIDOMO - se bude společně s městem podílet na postupném zlepšování podmínek bydlení. Dohodu stvrdili podpisem memoranda o spolupráci v obřadní síni zámku Fryštát generální ředitel společnosti RESIDOMO Jan Rafaj a primátor Karviné Jan Wolf.

Reklama

"Ten důvod spolupráce je jasný. Tam, kde máme svá portfolia, tak chceme, aby se těm městům dařilo, aby vzkvétala, aby se tam dobře žilo, takže máme naprosto společný zájem s městem. Nám opravdu nejde o to, aby v našich bytech bydleli nepřizpůsobiví občané, protože naopak, pro nás je důležité, aby se k tomu portfoliu lidé pěkně chovali, aby se k nám rádi stěhovali a aby celkově to město bylo spokojeno s tím, jak se tam bydlí,” vysvětlil Jan Rafaj, generální ředitel společnosti RESIDOMO.

Obě strany budou sdílet informace o nájemnících, o tom, kde se vyskytují problémy, kdo žádá o byt a podobně.

Jan Wolf, primátor Karviné: “Město Karviná, sociální odbor a lidé z města, budou mít daleko větší přehled a budou mít i určitou rozhodovací kompetenci o tom, kdo tam v těch bytech bude bydlet, kdo tam nebude bydlet, kdo se bude přistěhovávat, případně kdo se bude vystěhovávat a kam se bude vystěhovávat," dodal primátor Karviné Jan Wolf.

Memorandum o spolupráci mezi Karvinou a společností RESIDOMO je součástí desatera projektu Bezpečná Karviná.Lucie Bílá a Petr Malásek

10.04. 19:00 - 20.02. 2:44
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Horkýže Slíže v Garáži - 1. koncert

20.03. 20:00 - 20.02. 2:44
Ostrava, RnR GARAGE Martinov

Pavel Šporcl s cikánskou cimbálovou kapelou

07.03. 19:00 - 20.02. 2:44
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Novojická stavební společnost, spol. s r.o.
Nový Jičín
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

ROCKWOOL, a.s.
Karviná
od 23 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Beskyd Gastro a.s.
Karviná
od 17 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu