Reklama

Boney M rozezpívá v říjnu Karolina Oktobeerfest. Předprodej startuje

  • 3. července 2019,
  • 14:03

Všichni milovníci piva si mohou do kalendáře zaznačit datum 11. a 12. října 2019. V Ostravě totiž vypuknou největší pivní slavnosti v Moravskoslezském kraji. Na 6. ročníku akce Karolina Oktobeerfest zahraje popová legenda Boney M a na čepu bude více než 100 druhů piva. Pořadatelé nachystali pro letošní ročník několik novinek v čele s velkokapacitní pivnicí v Trojhalí, vratnými kelímky a bezhotovostními platbami. Předprodej vstupenek běží od 2. 7. 2019. Prvních 1 000 vstupenek bude za zvýhodněnou cenu.

Reklama

Na pódiu se představí jedna z nejpopulárnějších diskotékových kapel. Původní členka Boney M Maizie Williams přiveze do areálu pivních slavností Karolina Oktobeerfest nestárnoucí hity Rasputin, Dady Cool nebo Sunny. Hudební program doplní přední české a slovenské kapely Rybičky 48, Lenny, Iné Kafe, Sto zvířat, Děda Mládek Illegal Band nebo Mňága a Žďorp.

Karolina Oktobeerfest naservíruje dva dny pestré pivní nabídky od klasických ležáků přes pšeničná piva až po pivní speciály IPA nebo ALE. Na čepu bude více než 100 druhů piv od 30 českých i zahraničních pivovarů. Jak kvalitně a správně načepovat pivo ukáží zájemcům mistři výčepní v Radegastově škole čepování. Na tradičních gastronomických specialitách si pochutnají velcí i malí návštěvníci.

„Letošní Oktobeerfest bude naprosto unikátní a opět s neopakovatelnou atmosférou tradičního pivního festivalu. Na návštěvníky této oblíbené akce čeká spousta příjemných překvapení a novinek. Jednou z nich, kterou ocení nejen pořádní chlapi, bude velkokapacitní pivnice v Trojhalí. Po celý den a noc tam návštěvníkům nabídneme pestrou pivní sestavu Plzeňského Prazdroje, kterou dostanou načepovanou do skla a vybraná piva také do tupláků. Festivalovou náladu dokreslí stylová výzdoba a obsluha v tematických krojích. Program zde doplní živá hudba, baviči nebo pivní soutěže,“ říká Tomáš Lučan, marketingový manažer obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina.

V letošním 6. ročníku oblíbených pivních slavností pořadatelé připravují také rozšíření areálu a větší komfort pro návštěvníky. Venkovní velkokapacitní stany nabídnou více míst k sezení. Pro děti se chystá dětská zóna plná zábavních a skákacích atrakcí nebo celodenní program s animátory. 

Letos se budou všechny nápoje v areálu slavností čepovat do ekologických a vratných kelímků NickNack. Pro rychlejší a pohodlnější odbavení u stánků se bude platit pomocí čipů, které půjdou nabít jakoukoliv částkou na pokladnách v areálu pivního festivalu. Sobotní hlavní program slavnostně zakončí velkolepý ohňostroj.

Od 2. 7. 12.00 hodin se prodává limitovaná edice 1 000 ks dvoudenních vstupenek za cenu 249 Kč. Po skončení akce bude v online předprodeji dvoudenní vstupenka k zakoupení od 399 Kč, jednodenní na pátek od 199 Kč a jednodenní na sobotu od 299 Kč. Děti do 140 cm, osoby zdravotně postižené s průkazem ZTP a osoby s průkazem ZTP/P mají vstup zdarma. Nákup limitované edice a následný předprodej vstupenek probíhá na webu www.oktobeerfest.czPADDLEBOARD na Hlučínském jezeře

31.07. 15:00 - 31.08. 18:00
Ostrava, Hlučínské jezero - Štěrkovna

Michal Hrůza a David Stypka na Sluníčku

31.08. 19:00 - 19.08. 5:25
Celý MS kraj, Koupaliště Sluníčko, Ostravice

Partička / improvizační show

11.10. 20:00 - 19.08. 5:25
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

EV - servis s. r. o.
Ostrava-město
od 20 000 Kč

Detail

JOB FACTORY s.r.o.
Ostrava-město
od 25 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Lucie Dornová
Opava
od 90 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu