Mark Gungor, americký komik a řečník, prozradí tajemství šťastného manželství

  • 12. července 2019,
  • 8:38

Jaké jsou rozdíly mezi muži a ženami? Jaké je tajemství šťastného manželství? Kam až to může vést, když každý z páru myslí jiný způsobem? Nejen to s humorem a nadhledem sobě vlastním zkoumá úspěšný americký komik, pastor a hvězda YouTube Mark Gungor, který vystoupí se svojí přednáškou nazvanou Muži a ženy, myslíme jinak? v sobotu 20. července v 11 hodin v ostravském kině Vesmír.

“Rád lidi inspiruji pravdou a humorem. Je řada umělců, kteří umí lidi rozesmát, a existuje mnoho řečníků, kteří předávají solidní principy pro život. Já chci dělat obojí,” tvrdí Mark Gungor, který patří mezi nejvyhledávanější světové řečníky. Během svých vystoupeních plných smíchu a inspirace vysvětluje, jak obrovská část manželských neshod pramení z nesouladu v naší hlavě, nikoli v srdci. Mark Gungor umí o manželství mluvit osvěžujícím způsobem, bez církevního i psychologického žargonu, což dokázal i předloni ve vyprodaném Gongu v rámci fóra Meltingpot a také na samostatné přednášce. V rámci jeho přednášky tehdy dokonce došlo k žádosti o ruku. Vstupenky v ceně 300 Kč jsou k dostání v síti OIS - www.ostravainfo.cz. Přednáška bude simultánně tlumočena do češtiny. Voices of Meltingpot - Mark Gungor: https://www.youtube.com/watch?v=ObJrXEQy6Ko

Mark Gungor, farář z amerického Wisconsinu a držitel klíče ke šťastnému manželství, svůj úplně první seminář na téma manželství uskutečnil před bezmála třiceti lety z jediného důvodu – protože někdo to udělat musel. Dnes je jedním z nejvyhledávanějších mezinárodních řečníků v oblasti manželství a rodiny. Každý rok se tisíce párů snaží díky jeho seminářům Laugh Your Way nalézt cestu ke spokojenému vztahu. Osvědčené zásady vedoucí k posílení manželských svazků rád demonstruje na nezapomenutelných příkladech. Hovoří o lásce, pochopení, toleranci, a to upřímně, s humorem a nadhledem. Se stejným komediálním přístupem hovoří i o svém osobním životě.

Momentálně Mark vyvažuje pastorační povinnosti s náročným plánem svého turné, na němž vede semináře o manželství a přednáší v kostelech i na společenských a firemních akcích. Jeho krajané ho mohli už několikrát vidět v celostátních televizních pořadech Focus on the Family, Life Today, ABC News a dalších. Má dvě děti a šest vnoučat. Při své předloňské návštěvě v Ostravě si získal publikum Meltingpotu svým nakažlivým optimismem, otevřeností a vtipem, s jakými podal téma partnerských vztahů a sexu. Čeští uživatelé internetu znají Markův obličej z populárního videa Tale of two brains, v němž brilantně vysvětluje rozdíl mezi mužským a ženským mozkem.

What is Love? by Pastor Mark Gungor: https://www.youtube.com/watch?v=SOq22rS14g0

Date Night with Mark Gungor: https://www.youtube.com/watch?v=ezL5dkpjYEcEwa Farna, Tomáš Klus, sestry Páchovy a JFO zpívají Ukolébavky

Dnes 19:00 - 10:53
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Přelet nad kukaččím hnízdem / Divadlo Radka Brzobohatého

Zítra 19:00 - 10.12. 10:53
Ostrava, DK Akord, Ostrava

SOUZNĚNÍ - Festival adventních zvyků, koled a řemesel

12.12. 18:00 - 15.12. 20:00
Frýdek-Místek, FM, Kunčice p. O, Ostrava, Kozlovice, Frenštát p. R.

Ledax Ostrava o.p.s.
Ostrava-město
od 26 000 Kč

Detail

JOB AIR Technic a.s.
Nový Jičín
od 22 000 Kč do 40 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků