Mark Gungor, americký komik a řečník, prozradí tajemství šťastného manželství

  • 12. července 2019,
  • 8:38

Jaké jsou rozdíly mezi muži a ženami? Jaké je tajemství šťastného manželství? Kam až to může vést, když každý z páru myslí jiný způsobem? Nejen to s humorem a nadhledem sobě vlastním zkoumá úspěšný americký komik, pastor a hvězda YouTube Mark Gungor, který vystoupí se svojí přednáškou nazvanou Muži a ženy, myslíme jinak? v sobotu 20. července v 11 hodin v ostravském kině Vesmír.

Reklama

“Rád lidi inspiruji pravdou a humorem. Je řada umělců, kteří umí lidi rozesmát, a existuje mnoho řečníků, kteří předávají solidní principy pro život. Já chci dělat obojí,” tvrdí Mark Gungor, který patří mezi nejvyhledávanější světové řečníky. Během svých vystoupeních plných smíchu a inspirace vysvětluje, jak obrovská část manželských neshod pramení z nesouladu v naší hlavě, nikoli v srdci. Mark Gungor umí o manželství mluvit osvěžujícím způsobem, bez církevního i psychologického žargonu, což dokázal i předloni ve vyprodaném Gongu v rámci fóra Meltingpot a také na samostatné přednášce. V rámci jeho přednášky tehdy dokonce došlo k žádosti o ruku. Vstupenky v ceně 300 Kč jsou k dostání v síti OIS - www.ostravainfo.cz. Přednáška bude simultánně tlumočena do češtiny. Voices of Meltingpot - Mark Gungor: https://www.youtube.com/watch?v=ObJrXEQy6Ko

Mark Gungor, farář z amerického Wisconsinu a držitel klíče ke šťastnému manželství, svůj úplně první seminář na téma manželství uskutečnil před bezmála třiceti lety z jediného důvodu – protože někdo to udělat musel. Dnes je jedním z nejvyhledávanějších mezinárodních řečníků v oblasti manželství a rodiny. Každý rok se tisíce párů snaží díky jeho seminářům Laugh Your Way nalézt cestu ke spokojenému vztahu. Osvědčené zásady vedoucí k posílení manželských svazků rád demonstruje na nezapomenutelných příkladech. Hovoří o lásce, pochopení, toleranci, a to upřímně, s humorem a nadhledem. Se stejným komediálním přístupem hovoří i o svém osobním životě.

Momentálně Mark vyvažuje pastorační povinnosti s náročným plánem svého turné, na němž vede semináře o manželství a přednáší v kostelech i na společenských a firemních akcích. Jeho krajané ho mohli už několikrát vidět v celostátních televizních pořadech Focus on the Family, Life Today, ABC News a dalších. Má dvě děti a šest vnoučat. Při své předloňské návštěvě v Ostravě si získal publikum Meltingpotu svým nakažlivým optimismem, otevřeností a vtipem, s jakými podal téma partnerských vztahů a sexu. Čeští uživatelé internetu znají Markův obličej z populárního videa Tale of two brains, v němž brilantně vysvětluje rozdíl mezi mužským a ženským mozkem.

What is Love? by Pastor Mark Gungor: https://www.youtube.com/watch?v=SOq22rS14g0

Date Night with Mark Gungor: https://www.youtube.com/watch?v=ezL5dkpjYEcShakespearovské slavnosti 2019

15.07. 20:30 - 12.08. 22:00
Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Pivopění - hudební open-air s účastí minipivovarů

03.08. 14:00 - 20.07. 13:25
Frýdek-Místek, Areál textilky Slezan, Frýdek - Místek

Trhy, co se hledají / pravé farmářské trhy

03.08. 9:00 - 20.07. 13:25
Ostrava, Cooltour Ostrava

STAVBAŘ - výrobní družstvo
Nový Jičín
od 97 Kč do 100 Kč

Detail

FERY Logistik s.r.o.
Nový Jičín
od 15 000 Kč

Detail

INSTAPROF Morava s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu