Ostrava!!! City Marathon se blíží! Akce se koná již 22. září

  • 13. září 2019,
  • 14:37,
  • PR

Již 22. září bude Ostrava hostit tradiční běžecký závod Ostrava City Marathon. ​Poznej krásu Ostravy na nádherné trase, která tě provede centrem města, přírodou a podél řeky Ostravice se startem na Masarykově náměstí.

Stáhnout video

Již ze samotného názvu můžeme zjistit, že součástí závodu bude nepochybně marathon a že si nevěříš na takovou trať? Nevadí. Připravili jsme pro tebe také půlmarathon a čtvrtmarathon a jestli s během nemáš ještě tolik zkušeností, můžeš běžet charitativní běh v podobě minimarathonu – Charity RUN, který bude v délce 4,2 km, nejen že uděláš něco pro sebe, ale tento běh bude zároveň věnován na podporu Nedoklubka, což je organizace, která se zabývá předčasně narozenými dětmi.

Myslíš si, že s parťákem či kamarády se to lépe táhne? Možná máš pravdu a i na to jsme mysleli, máme pro tebe štafetový závod v podobě 6x7 km. Mohou startovat mužské, ženské a smíšené štafety. A pokud ti není do běhu, vyzkoušej naší novou trať Nordic Walking.

Pro všechny jednotlivě vypsané kategorie, které najdete v propozicích, jsou vypsané velice zajímavé prizemoney v celkové výši 110 000 korun.

V případě, že si nevěříš na pozice s prizemoney, máme pro všechny připravené jedinečné medaile s unikátním designem, který se ti bude shodovat s logem na tričku, které si můžeš objednat při registraci na internetových stránkách, případně v den závodu při prezentaci.

V případě, že se na závod nebudeš moci dostavit s dostatečným předstihem pro prezentaci k závodu, máme pro tebe další novinku v podobě předzávodního expa, které bude otevřené v sobotu 21. 9. 2019 od 15 hodin v Hotelu Quality Ostrava City, nejen že si můžeš vyzvednout startovní balíček s číslem, ale také bude připraven doprovodný program nejen pro všechny běžce.

Připraven je celodenní program, kde k úžasné atmosféře přispěje bubenická kapela a součástí bude doprovodný program také pro naše nejmenší běžce a všechny děti.

Pro závodníky je připraveno občerstvení v cíli a hlavně pitný režim. 

Tak co? Stále váháš, jestli se přihlásit?

Tak už neváhej a registruj se na www.ostravacitymarathon.czAHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství,
Ostrava
od 30 930 Kč/měsíc

Detail

-Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace
Ostrava
od 29 490 Kč/měsíc

Detail

DANĚ V POHODĚ, spol. s r.o.,
Ostrava
od 26 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků