Dům kultury přichystal pro nejmenší předplatné Kašpárek. Divadlo bude Vaše děti bavit

  • 3. října 2019,
  • 8:49

Děti zbožňují vyprávění a příběhy. Jednoduše se jim tak dá zprostředkovat spousta informací o světě, o dobru a zlu, o věcech, které se dějí okolo nás. A zároveň je to může bavit. Pravidelně v neděli od října do dubna se v Domě kultury města Ostravy na malé diváky budou těšit u klasických pohádek, písniček a veselých příběhů.

Váháte, zda bude divadlo vaše děti bavit? Věřte, že ano. A nejen děti. Je to další příležitost potkat se s vrstevníky a zároveň příležitost pro vás prožít s dětmi něco nového. Malí diváci jsou totiž schopni užít si divadelní představení naplno, zapojit se do děje, vnímat jeho nejrůznější polohy, reagovat na herce intuitivně, smát se i plakat a získat tak hluboký zážitek. Díky divadlu se děti navíc setkají s rodným jazykem v různých formách. Pohádky bývají často spojeny s hudební složkou, která je zvlášť u dětí velmi oblíbená. Každé divadelní představení je jedinečné, neopakovatelné a originální, stejně jako jeho publikum. Buďte publikem s vašimi dětmi! Pravidelná návštěva divadla se pro vás jistě stane příjemnou kratochvílí.

Zakoupení předplatného, které nabízí čtyři dětská představení, s sebou nese spoustu výhod. Získáte slevu nejméně 10% z běžné vstupenky na každé představení a můžete si vybrat nejlepší místo v sále. Permanentka je navíc přenosná, a proto ji můžete půjčit i svým kamarádům. 

A co je letos pro Vás připraveno? V říjnu se představí brněnské Divadlo Špílberg s nestárnoucí klasikou. Králíci z klobouku Bob a Bobek rozezpívají sál muzikálovou podobou jejich příběhů. Premiérově vystoupí v listopadu v Domě kultury pražské Divadlo Pohádka s Erbenovou Zlatovláskou. Toto zpracování zachovává básnický jazyk a verš, což přidává tomuto představení na působivosti. Poprvé v Ostravě bude uvedeno také příbramské Divadlo Za2. Jejich Velká dobrodružství malého brouka jsou plná komických i poučných situací. Závěrečným představením předplatného bude Čarodějná pohádka Divadýlka Mrak z Havlíčkova Brodu. Bude hlavní hrdinka Baruška zachráněna ze spárů čaroděje? 

Jak předplatné objednáte a zakoupíte:

• k zakoupení DP využijte on-line nákup na webu www.dkmoas.cz nebo můžete nakoupit přímo na pokladně DKMO

• uzávěrka objednávek je 19 .10. 2019

Více informací naleznete zde://www.dkmoas.cz/category/divadelni-predplatne-pro-deti-2019-2020/ Český pohár a mezinárodní mistrovství ČR v boulderingu 2019

Zítra 13:00 - 20.10. 19:30
Ostrava, Trojhalí Karolina, Ostrava

Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup / koncert

25.10. 19:00 - 17.10. 15:10
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě/ cestovatelská projekce

19.11. 19:00 - 17.10. 15:10
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Komfort Auto s.r.o.
Frýdek-Místek
od 20 000 Kč do 28 000 Kč

Detail

Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o.
Frýdek-Místek
od 25 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

EBH - HAUS s.r.o.
Ostrava-město
od 20 000 Kč do 24 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu