Nové PENNY vyrostlo v Dobré u Frýdku-Místku

  • 15. října 2019,
  • 14:33,
  • PR

PENNY MARKET dnes otevírá další zcela novou prodejnu, a to v Dobré na Frýdecko-Místecku. Upevňuje si tak pozici obchodního řetězce s nejvyšším počtem prodejen v České republice.

Nová prodejna o rozloze 830 metrů čtverečních vznikla na pozemcích bývalého zemědělského areálu u silnice mezi Dobrou a Frýdkem-Místkem. Výstavba nové prodejny začala v březnu letošního roku a práce byly dokončeny po 6 měsících. Nová prodejna byla navržena, koncipována a vybudována podle nového konceptu prodejen PENNY MARKET v přátelském a sousedském stylu. „Jsme rádi, že do naší rodiny přidáváme další prodejnu. Potvrzujeme tak svoji vedoucí pozici na trhu. Věřím, že přispějeme k většímu komfortu místních obyvatel a budeme jim dobrými sousedy. Naším cílem není být jen tam, kde je velká koncentrace obyvatel, ale být na dosah i v menších městech a obcích tak, abychom byli lidem nablízku,“ uvedl k otevření nové prodejny v třítisícové Dobré Mathias Mentrop, jednatel společnosti PENNY MARKET. Součástí prodejny je v duchu filozofie společnosti místní regionální řeznictví Chodura.

V rámci výstavby nové prodejny investor v okolí vybudoval nové bezpečné napojení na frekventovanou blízkou komunikaci, včetně odbočovacích pruhů nebo nového osvětleného přechodu pro chodce. „Každá prodejna je svým způsobem unikátní. U nedávno otevřené prodejny v Pečkách jsme navrhovali unikátní fasádu a během výstavby jsme například narazili na staré sklepní prostory, které jsme museli sanovat a zasypat. V Dobré jsme zase museli realizovat stavbu na pozemcích bývalého zemědělského družstva, kdy byla nutná demolice starých a zdevastovaných budov, a tak dále,“ popisuje výstavbu Václav Šíma, vedoucí stavebního oddělení PENNY MARKET. Součástí prodejny je i nové parkoviště s kapacitou 70 parkovacích míst, kde už je provedena příprava na instalaci nabíjecí stanice pro elektromobily. Prodejna v Dobré splňuje nejpřísnější standardy společnosti. Vnější i vnitřní LED osvětlení je navrženo a realizováno s důrazem na co nejvyšší úspornost provozu a vytápění prodejny je zajištěno tepelným čerpadlem.

V letošním roce plánuje společnost PENNY MARKET otevřít ještě další prodejny, například v Brně - Lesné (plán 21. 11.) nebo Boru. Dále v rámci rekonstrukce celé sítě svých 382 současných prodejen zmodernizuje dalších 70 prodejen po celé České republice. Investice do modernizace a nových prodejen v letošním roce dosáhnou stovek miliónů korun.PM Kozel s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 15 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

STARTRONIC s. r. o.;
Ostrava
od 15 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Slezská důlní díla a.s. - okr. Karviná
Karviná
od 17 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků