Dolní Vítkovice chystají Halloween a bleší trh Flea Market

  • 21. října 2019,
  • 9:27,
  • PR

Už 26. října ovládnou Dolní oblast Vítkovice kostýmy strašidel a pro Vaše děti je připraven doslova děsivý program. O měsíc později pak nezapomeňte přijít do Gongu na už druhý bleší trh s uměleckými výrobky, kde můžete nakoupit, ale také sami prodávat.

Halloween ve Světě techniky

Datum: 26. 10. 2019 

Velký svět techniky se promění v DŮM HRŮZY! Návštěvníci prožijí spolu se svými dětmi mrazení v zádech a pravý Halloweenský program!


Dolní Vítkovice ovládnou hororové kostýmy a děsivý program! Strašidelná bojovka, děsivé dílničky, líhnutí slizáka nebo vyřezávání dýně to je malá ochutnávka toho, co návštěvníci prožijí ve Velkém světě techniky.
Pozadu s programem nejsou ani v Malém světě techniky U6, který se stane strašidelným sídlem trochu zvláštní rodinky. Zabydlí se zde Addamsovi. Halloweenští animátoři předvedou ukázku tajuplného věštění z čajových lístků, magické seance, připraví deskové hry nebo zorganizují hledání ztraceného strýčka Festra. To je program, který návštěvníky nemine už
26. října od 10 hodin.Flea Market II. – tak trochu jiný blešák znovu láká do DOV

Datum: 30. 11. 2019 

Všechny věkové kategorie lákají Dolní Vítkovice na poslední listopadovou sobotu do Gongu. V multifunkční aule proběhne již druhé opakování akce Flea Market – trochu jiný blešák. Nenechte se mýlit, nepůjde o burzu levného nebo použitého zboží. Flea Market II. bude tematicky zaměřený na umělecké výrobky a vlastní tvorbu. Nabízet se budou ručně vyrobená mýdla, korálky, keramika, výrobky z drátů nebo ze dřeva. Jednoduše, v sobotu 30. listopadu se budete moci nechat ovanout vintage náladou, půvabnými historickými kousky, starožitnostmi a jinými poklady z půd či sklepů, které jinde nenajdete. Vystavovat a prodávat na Flea Marketu může prakticky kdokoli, kdo nabídne krásné a zajímavé věci. (Registrace prodejců je spuštěna na webu Dolních Vítkovic.)

Zkušenost s tímto typem akce už mnozí mají. Poprvé se Flea Market konal letos na začátku září. K vidění i zakoupení tu byly sběratelské kousky jako mince, medaile, známky, starožitnosti, militaria, pohlednice, odznaky, karty, staré knihy, fotoaparáty, menší hodiny a hodinky, hračky (panenky, vláčky, autíčka), sklo, porcelán, vázy i různé kuriozity.Pavel Šomek - Ostravsko
Ostrava
od 17 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.,
Ostrava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

GAMI CZ Ostrava, s. r. o.,
Ostrava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků