Náborový HR film z dílny TV POLAR získal 1. místo v celostátní soutěži

  • 4. listopadu 2019,
  • 15:58,

Náborové HR video z produkce TV POLAR získalo 1. místo v kategorii “Náborová komunikační kampaň” soutěže Czech Industry Challenge 2019. Video bylo vyrobeno pro společnost Ferrit. Cílem národní iniciativy Czech Industry Challenge je napomoci proaktivním firmám budovat značku a podpořit zaměstnávání v rozmanitých odvětvích českého průmyslu prostřednictvím vizuálních a kreativních stimulů.

Stáhnout video

Televize POLAR je už mnoho let zapsána v povědomí veřejnosti jako zpravodajská televize. Naše portfolio je však mnohem širší a kromě zpravodajských štábů jsou v našem týmu také skvělí grafici, animátoři, programátoři a kreativci. V TV POLAR tak dokážeme vyrobit náborová, propagační a produktová videa pro jakákoliv odvětví. Vyrábíme výukové filmy, image klipy i klipy s bezpečnostní tématikou. Tvoříme moderní weby a organizujeme originální multimediální show pro soukromé i státní společnosti.

Pro společnost Ferrit pracujeme už od roku 2011. Ferrit je soukromá česká firma s celosvětovou působností, která se zaměřuje na komplexní řešení dopravy materiálu a osob v dolech, ale také v podzemním stavitelství při výstavbě tunelů, metra, či podzemních kolektorů. Ve spolupráci s ruským těžařským gigantem UGMK Ferrit vyvíjí a vyrábí kompletní sortiment důlních strojů. Největší podíl produkce Ferrit tvoří takzvaný závěsný dopravní systém, který společnosti vydobyl vedoucí postavení na světových trzích.

Vítězné náborové HR video z produkce TV POLAR, kterému ve společnosti Ferrit říkají familiérně “Ferriťák”, je výjimečné jak kreativním námětem, tak nápaditě a precizně zpracovanou grafikou a animacemi.

Posuďte sami: https://youtu.be/cPOvbtdTYUA

Další videa TV POLAR pro Ferrit najdete zde:

Důlní stroj: https://youtu.be/NrJ0Cz_TL-A

Ferrit Image Clip: https://youtu.be/RntoiDhULgY

Více o výzvě  Czech Industry Challenge najdete zde:

http://www.czechindustrychallenge.cz/

https://www.technickytydenik.cz/rubriky/denni-zpravodajstvi/vysledky-czech-industry-chalenge-2019_48317.html B&M Group International s.r.o.
Ostrava-město
od 16 280 Kč

Detail

Ústav Pohoda, z.ú.
Ostrava-město
od 16 500 Kč

Detail

Ing. Vlastimil Vyvial
Karviná
od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků