Zrušené exkurze porodnice nahradili ve FN Ostrava videoprohlídkou

  • 10. července 2020,
  • 16:20,
  • PR

Lékaři Gynekologicko – porodnické kliniky FN Ostrava vyšli vstříc nastávajícím maminkám, které by si rády prohlédly prostory porodnice ještě před svým velkým dnem. Oblíbené exkurze musely být kvůli protiepidemickým opatřením zrušeny, ale maminky o prohlídku porodních pokojů nepřijdou. Vedoucí lékař porodních sálů MUDr. Richard Špaček je představil formou videoprohlídky.

MUDr. Richard Špaček, vedoucí lékař porodních sálů: Za první pololetí jsme na 6 porodních pokojích i operačním sále pomohli přivést na svět 1 153 dětí. Mám obrovskou radost z porodu trojčat, která se u nás letos narodila hned dvakrát, a ve 48 případech se rodina rozrostla o dvě děti najednou.“ 

Zároveň připomněl, že ženy, které se rozhodnou porodit ve FN Ostrava, mají k dispozici nejmodernější technické vybavení, včetně bezdrátových monitorů snímajících základní životní funkce dítěte. Žena tak není odkázána na pobyt na lůžku, ale může se volně pohybovat. Rodičky si také mohou vybrat, v jaké poloze své dítě přivedou na svět.

A i když je ve fakultní nemocnici zákaz návštěv, doprovod k porodu může.

Videoprohlídka zde: https://youtu.be/W9h8bIsosXs.VKUS - BUSTAN s.r.o.*
Ostrava
od 87 do 95 Kč/hod.

Detail

LP Okno - Trans s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 37 000 Kč/měsíc

Detail

M - SILNICE a.s. - Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků