Outlet Arena Moravia získal značku v dlouho očekávaném segmentu

  • 13. října 2020,
  • 15:02,
  • PR

Outlet Arena Moravia rozšiřuje svou nabídku o dlouho očekávaný segment – luxusní spodní prádlo. Mezi své nájemce totiž ve středu 14. října přivítá novou značku Triumph. Všechny milovníky krásného spodního prádla jistě potěší slavností otevření obchodu, během něhož si budou moci nakoupit zboží v dodatečné slevě – 30 % ke slevě outletové, tudíž za méně než polovinu jeho běžné ceny.

Triumph je švýcarská značka založená v roce 1886 s výrobou v Německu a pobočkami ve více než 45 zemích. Její kousky jsou vyhlášené svou vysokou kvalitou, pohodlím při nošení a dobře padnoucími střihy. Značka myslí skutečně na každou ženskou siluetu a v její široké nabídce si jistě vybere každá zákaznice to své.

Šárka Kreissová, marketingová manažerka OAM: „Rozšířit nabídku obchodů o značku specializující se na spodní prádlo jsme si přáli spolu se zákazníky delší dobu a jsme proto rádi, že jim můžeme nyní nabídnout toto luxusní prádlo vyhlášené kvality, jež vyrábí tato značka světoznámého jména. Triumph je pro nás skutečný trumf a o důvod víc navštívit právě náš outlet."

Dodala, že dalším důvodem je skutečnost, že outlet je takříkajíc pod širým nebem, protože nemá zastřešenou spojovací pasáž, což je v dnešní době jeho další nesporná výhoda. Navíc zde probíhají od 1. října takzvané mezisezonní výprodeje, které vyvrcholí o víkendu 16. až 18. října. A potěší všechny, kdo se chtějí připravit na sychravý podzim.

Šárka Kreissová, marketingová manažerka OAM: „Během mezisezonních výprodejů si můžete užít dodatečné slevy, množstevní slevy a dárečky k nákupům ve vašem oblíbeném Outlet Arena Moravia."

Upřesnila, že zákazníci v těchto dnech výhodně pořídí nadčasové klasické kousky, které zahřejí v chladných dnech, ve stylových vzorech, rozmanitých barvách pro tuto sezonu a pohodlných střizích. To vše s úsporou až 80 %. Současně zdůraznila, že centrum je pravidelně dezinfikováno, od vstupních prostor až po platební terminály. Důsledně se zde dbá na nošení roušek. Díky dodržování pravidel bezpečného chování při nakupování během pandemie COVID-19 má centrum jako jediné na Moravě nakročeno k získání certifikace bezpečného nakupování. 

Šárka Kreissová, marketingová manažerka OAM:„Poslední chystanou novinkou je otevření prodejny švédské značky Marc O´Polo v termínu od 22. října. Ta pro změnu potěší všechny milovníky kvalitní a pohodlné módy."


MadExIm služby s.r.o. - areál NKZ Stonava
Stonava
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

-SMERO, spol. s r.o.
Ostrava
od 23 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

NOBUS PRINT s.r.o.*
Ostrava
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků