Svatební webové prezentace 2021. Jarní inspirace nejen pro nevěsty

  • 14. dubna 2021,
  • 19:10,
  • PR

Pro všechny, zejména však pro nevěsty, snoubence a budoucí novomanželé jsme ve spolupráci s našimi partnery připravili svatební webové prezentace na www.svatbaostrava.cz.

„Každoroční svatební veletrh Svatba letos pro Vás nemůžeme zrealizovat tradičně na Černé louce v pavilonu A. Moc nás to mrzí, že si téměř rok společné práce a úsilí nemůžeme společně vychutnat. Chceme si kontakt s návštěvníky i vystavujícími udržet alespoň na dálku a připravili jsme pro všechny speciální webové prezentace, a za to všem partnerům moc děkujeme.“ řekla nám manažerka veletrhu Zuzka Boháčová.

Prostřednictvím webových stránek www.svatbaostrava.cz Vám vybrané firmy a naši partneři nabídnou prezentaci svých produktů a služeb. Nebudou chybět akční nabídky, zajímavé slevy či dárky! Jako pověstnou třešničku na dortu představíme neokoukaná svatební místa v srdci Ostravy.

Jak se zúčastnit? Je to jednoduché, není potřeba žádná registrace. Stačí sledovat ve dnech 17.–18.4. 2021 stránky www.svatbaostrava.cz a sociální sítě instagram @svatbaostrava a facebookovou událost @Svatba na webu 2021. Všechny prezentace a nabídky jsou k dispozici ZDARMA.

Na koho se můžete těšit?

# Zlatnictví Helios Ostrava,

# Klenotnictví DS,

# Zlatnická dílna J. Valder,

# Svatební centrum a půjčovna svatebních šatů Tina,

# Svatební ateliér Elly,

# Svatební salon Dancing Queen,

# Sweet bar a catering,

# Tanago,

# Černé karbonové prsteny Ringblack a další.

Svatba v srdci Ostravy

Během víkendu Vám představíme tři místa, která jsou pro Váš den D jako stvořená. Všechna se nachází v centru Ostravy na dosah ruky pro každého.

Loděnice, krásné a romantické místo v blízkosti soutoku řek Ostravice a Lučiny pro obřad i hostinu jako stvořené,

Slezskoostravský hrad, místo s unikátním geniem loci nabízející, jak zelená zákoutí, tak historické kulisy s překrásnými výhledy do okolí.

Poslední, ale neméně krásné místo je Vyhlídková Věž Nové radnice vhodné pro opravdu malou ale za to zcela originální svatbu.

Nezapomeňte, že speciální nabídky a zajímavé slevy budou k dispozici POUZE ve dnech 17.–18. 4. 2021 na www.svatbaostrava.cz. Srdečně vás zveme také na instagram @svatbaostrava, který Vám přináší svatební inspiraci po celý rok.


Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.

Srdečně vás zveme na událost Svatba na webu 2021.

Za tým Černé louky Zuzka, Jana, Miriam a MartinBohemia Marten Plus s.r.o. - Opava
Opava
od 100 Kč/hod.

Detail

Stavby COMPLET s.r.o., Slezská Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

PPBAU Construction s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků