Měření stáří cév aneb Svůj kalendářní věk znáte.... Znáte i věk svých cév?

  • 13. května 2022,
  • 14:13,
  • PR

Moderním zdravotním trendem dnešní doby, který zlepšuje prevenci a zvyšuje záchyt rizika kardiovaskulárních onemocnění, je měření stáří cév. Měření stáří cév neboli měření cévní tuhosti ukazuje, jak kvalitně proudí našimi cévami krev.

Pokud máme cévy zdravé, proudí jimi krev rovnoměrně bez potíží a dostane se až do periferií našeho těla. Pokud máme ale cévy nezdravé/tuhé, proudí jimi krev proti zvýšenému odporu a hrozí nám zvýšené kardiovaskulární riziko, což znamená, že máme daleko větší možnost onemocnět například:

Pro koho je měření určeno?

Měření stáří cév si může nechat udělat každý, ale zvýšené riziko hrozí hlavně lidem s nadváhou/obezitou, kuřákům, pravidelným konzumentům alkoholických nápojů,, osobám se zvýšenou hladinou cholesterolu či lidem trpícím vysokým krevním tlakem.

Proč měření stáří cév v lékárně?

Lékárna je nejdostupnějším místem pro poskytování základního odborného měření, poradenství a zdravotní péče. Bez nutnosti čekání u lékaře, podstoupení operativního zákroku, tak se měřila cévní tuhost v minulosti, si můžete zdarma nechat přeměřit Váš cévní věk a poradit se s vyškoleným personálem, jak naložit s naměřenými výsledky.

Měření stáří našich cév nás tedy může upozornit na fakt, zda jsou naše cévy v pořádku, zda máme počínající „problém“, který lze řešit v lékárně formou odborného doporučení lékárníkem nebo je čas navštívit odborníka/lékaře.

Kardiovaskulární onemocnění jsou v České republice příčinou 50% všech úmrtí. Nenechávejte tedy nic náhodě a nechte si ZDARMA prověřit STÁŘÍ VAŠICH CÉV. Více na rezervace.mojelekarna.cz.123 stavby, s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Michal Raška, tel. 604 700 054, email raska@123stavby.cz
Frýdek-Místek
od 30 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Břidličná
Břidličná
od 17 900 do 17 900 Kč/měsíc

Detail

O2 Czech Republic a.s. - Ostrava
Ostrava
od 32 000 do 62 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků