Edmond oznamuje: „Při zakoupení jedné vstupenky na derniéru obdržíte druhou zdarma“

  • 20. května 2022,
  • 17:36,
  • PR

Již ve čtvrtek 26. května 2022 v 19:00 se ve Slezském divadle Opava uskuteční derniéra činohry Edmond, která se tak divákům předvede naposledy.

Inscenace od autora Alexise Michalika se v režii Jiřího Seydlera těšila v opavském divadle velké oblibě a její umělecké kvality dosvědčuje i skutečnost, že 25. dubna 2022 obdržela uměleckou a kulturní Cenu Jantar v kategorii inscenace roku na velké scéně.

K zpříjemnění Vaší návštěvy a k rozloučení s Edmondem připravilo Slezské divadlo akční nabídku. Nejenom, že Vás během derniéry pohostí dobrým vínem, ale navíc při koupi jedné vstupenky získáte druhou zcela zdarma, pokud na pokladně Slezského divadla Opava ukážete letáček níže.

Využijte poslední možnost podívat se doprostřed tepající Paříže konce 19. století. Vypravíte se do divadel a kaváren mezi uměleckou bohému a navštívíte i proslulý Moulin Rouge, kde zapřisáhlý abstinent Edmond pije pouze horkou vodu nebo bylinkový čaj, a zabloudíte
i do veřejného domu… sbírat zkušenosti nebo se setkat s nečekanými hosty.RenoFarma Beskyd, a.s. - pracoviště kravín Skalice
Frýdek-Místek
od 130 Kč/hod.

Detail

LXM Group a. s. - Nový Jičín
Nový Jičín
od 29 000 Kč/měsíc

Detail

LXM Group a. s. - Nový Jičín
Nový Jičín
od 26 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků