Bazény za korunu i Pohádkový les: vyrazte s dětmi na výlet do Velkých Karlovic

  • 23. května 2022,
  • 21:31,
  • PR

Co podniknout s dětmi v nadcházejících červnových dnech, které přímo vybízí k výletům? Udělejte si výlet do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, který má opravdu co nabídnout rodinám s dětmi.

Třeba hned 1. 6. tu můžete oslavit Mezinárodní den dětí zvýhodněným vstupem za korunu do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal. Korunový vstup platí pro děti do 14 let při současném doprovodu dospělého (maximálně 3 děti na 1 dospělého).

Každý pátek pak můžete využít zvýhodněný vstup za 99 Kč pro děti do termálních bazénů v rámci zvýhodněných Tematických dnů.

V neděli 5. 6. jste zváni na tradiční Pohádkovou cestu lesem u hotelu Galik. Děti se na procházce setkají s oblíbenými pohádkovými a filmovými postavami, v cíli budou připraveny i ukázky řemesel, hry se žabákem Coquim, Gogen herní zóna, fotokoutek nebo zóna deskových a IQ her Mindok.

O týden později chystá Resort Valachy cyklistický závod Bike Valachy Bílá v rámci DATART Valachy tour. V sobotu 11. 6. se jede závod s trasami pro dospělé i děti (nově ve Ski areálu Bílá), v neděli 12. 6. zde naváže Bike festival Bílá s testováním kol, měřenými jízdami na trailech, jízdami zručnosti a dalším programem. Do závodu se můžete registrovat on-line.

A co ještě s dětmi podniknout?

Vyrazte na Stezku portáše Maliny po karlovické sjezdovce Razula, poznejte zvířata beskydských lesů, nahoře se pokochejte krásným výhledem do údolí a pořiďte si památeční foto u obřího fotorámu. Tištěné instrukce ke stezce obdržíte na úpatí sjezdovky v Bistru Razula, kde se pak můžete občerstvit burgerem, pizzou, kyselicí, čerstvým frgálem a dalšími dobrotami.

Nebo vyrazte na protější svah, kde je nad Spa hotelem Lanterna krátká zábavná Stezka valašských strašidel. Na jejím konci je posezení s výhledem do údolí, ideální třeba pro piknik.

Láká vaše děti golf? Můžete si ho společně vyzkoušet na Golfovém hřišti Horal se zábavným programem Golf pro každého. Instruktor vás vezme na procházku hřištěm, vysvětlí základy a zkusíte si hru na jamky i odpalování. Ideální zábava pro celou rodinu! A pak si můžete dát něco na zub na vyhlášené terase hotelu Horal, u nějž je i krásné Kulíškovo hřiště.

A nezapomeňte: nejlíp si všechny tyto i další aktivity pro rodiny s dětmi užijete během vícedenního pobytu v Resortu Valachy – v rodinně zaměřeném Wellness hotelu Horal nebo komfortnějším Spa hotelu Lanterna s novou venkovní terasou. Pobytový balíček Letní dovolená zahrnuje mj. neomezený wellness, lekce jógy a aquafitness, pro rodiče masáž a pro děti třeba vstup do zábavního parku v Bílé.Milan Přadka - Kopřivnice
Kopřivnice
od 135 Kč/hod.

Detail

STAVO-ČESTAV, s.r.o. - Havířov
Havířov
od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

ČOS - Česká ochranná společnost a.s. - pracoviště Chlebovice - Diamo
Frýdek-Místek
od 16 800 do 18 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků