Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Srážka cyklisty a muže na elektrokoloběžce, oba se zranili, policie hledá svědky kolize

  • Krnov,

Policisté hledají svědky srážky cyklisty s mužem, který jel na elektrokoloběžce. Srazili se v úterý 25. května po 14. hodině v Krnově na křižovatce ulic Albrechtická a I. P. Pavlova. Oba muži se zranili.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Cyklista (muž na jízdním kole) odbočoval z hlavní komunikace na vedlejší, během manévru pravděpodobně nedal přednost v jízdě muži na koloběžce. Podle výpovědi cyklisty, muž na elektrokoloběžce jel po cyklostezce od centra a při přejíždění vedlejší komunikace neměl dát přednost cyklistovi. Po střetu oba muži upadli a měli si způsobit zranění. Cyklistu vyšetřili záchranáři na místě kolize. Muž, který jel na elektrické koloběžce byl převezen do místní nemocnice. Výsledek zkoušky na přítomnost alkoholu byl u obou mužů negativní."

Oba muži řídili střízliví, zkoušky na přítomnost alkoholu byly negativní. Policie hledá případně svědy, kteří srážku mohli vidět. Svědectví je také nutné pro objektivní posouzení zavinění nehody. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Žádáme svědky, kteří srážku viděli, aby kontaktovali Dopravní inspektorát Bruntál 974 731 579, nebo využili bezplatnou linku 158."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy