Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kolemjdoucí objevili v parku v Krnově muže v bezvědomí, ležel vedle elektrokoloběžky

  • Krnov,

Lidé v Krnově nalezli v úterý 30. listopadu 2021 večer vážně zraněného muže. Objevili jej náhodou, když šli kolem. Muž ležel v bezvědomí poblíž elektrokoloběžky v parku. Na místo okamžitě zamířili přivolaní zdravotničtí záchranáři. O zásahu informoval jejich mluvčí Lukáš Humpl.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Krajští operátoři přijali informaci o události před třiadvacátou hodinou na tísňové lince 155 a k zásahu ihned vyslali krnovský tým rychlé zdravotnické pomoci, spolu s lékařskou posádkou rendez-vous. Pomoci byl následně vyslán rovněž vrtulník letecké záchranné služby z Ostravy." 
Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Muž se nalézal v bezvědomí a jeho stav se jevil jako život ohrožující. Zasahující lékařka zjistila poranění hlavy a známky svědčící pro poranění mozku. Nutné bylo zajistit dýchací cesty pacienta a převést jej na přístrojem řízenou ventilaci, dvěma zavedenými žilními vstupy zahájit podávání potřebných léků."

Zraněného muže pak do nemocnice transportoval vrtulník, zdravotníci jej předali na tramatologické centrum ostravské Fakultní nemocnice.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy