Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Atmosféru adventu a Vánoc vykouzlily děti

  • Čeladná,

Do atmosféry adventu a nadcházejících Vánoc se Čeladná ponořila během rozsvícení vánočního stromu. Velkou měrou přispěly ke sváteční náladě také místní děti, které slavnostní událost doprovodily svými vystoupeními.

“My jsme si na dnešní rozsvícení vánočního stromu připravili pásmo o andílkovi. Děti to velice bavilo, byla tam písnička, básnička a taneček,” uvedla Věra Adamišová, ředitelka MŠ Čeladná.

“My jsme tady odrecitovali basíčiku, kterou jsme si sami složili. Je přáním pro všechny Čeladňany i lidi z okolí. Bylo to adresné panu faráři, vedení obce, všem školám, školkám, domu seniorů, dětskému domovu, zrcátka pro všechny,” okomentovala vystoupení dětí Jana Bartošová, ředitelka MŠ Čeladenská Beruška. 

”Jsme rádi, že tu můžeme být u rozsvícení vánočního stromu. Toto vystoupení máme ještě připraveno do čeladenského kostela,” pousmála se Andrea Myslikovjanová, Dětský domov v Čeladné.

“Chodím dva roky hrát na flétnu do Základní umělecké školy ve Frýdlantu. Tady jsem zahrála Tři oříšky pro Popelku,” přidala se Elizabeth Scotti, Dětský domov v Čeladné.   

“Zpívali jsme polskou píseň, kterou nazpíval Čechomor. Dále Můj milý Ježíšku, což zpívala před lety Laura a její tygři a  potom Tomáše Kluse, takže jsme šli trošku do moderních písniček, aby to děti bavilo,” uzavřela Radka Uhlářová,  ZŠ Čeladná. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků