Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V roce 2020 Čeladná otevřela Kalusův památník a splatila dluh

  • Čeladná,

V roce 2020, přesto jaký byl, nezůstal život v Čeladné přešlapovat na místě. Odvíjel se z části tak, jako roky předchozí, z části ovšem pod taktovkou omezování. Chyběly aktivity zejména v oblasti společenského života, na stranu druhou se dařilo na poli investic.

Pavol Lukša (DOBRÁ VOLBA 2016), starosta Čeladné: “To gró, prostě se nám podařilo, že jsme po třech letech dokončili rekonstrukci našeho nejzajímavějšího objektu, to je památník Josefa Kaluse. T en se nám při všech těch peripetiích podařilo slavnostně koncem června otevřít.”

Za další významný okamžik odcházejícího roku považje starosta 30. září, kdy se obci podařilo po dvaceti letech splatit poslední částku ze sta milionového úvěru na výstavbu nového centra.

Pavol Lukša (DOBRÁ VOLBA 2016), starosta Čeladné: “Rok 2020 byl pro nás jakými historickým milníkem toho, že obec, co čeho se pustí, tak to umí udělat, umí to dokončit.”

V přání do následujícího roku pak Pavol Lukša zdůraznil především nadhled se zdravým rozumem, to, že svůj osud má každý člověk ve svých rukou, a pokoru.

Pavol Lukša (DOBRÁ VOLBA 2016), starosta Čeladné: “Do roku 2021 bych popřál nejen občanům čeladné,ale i všem lidem na celém světě, aby byl ten rok daleko příjemnější, vstřícnější, hlavně, abychom nepodléhali malomyslnosti, že nám kovid znepříjemní naše životy. Musíme život brát takový, jaký je, hlavně, abychom byli zdraví, abychom byli ve svých rodinách šťastní, a to všechno ostatní si člověk naděluje sám.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávySdružení TULIPAN, z.s. - pracoviště Novodvorská a J. Trnky
Frýdek-Místek
od 6 800 do 8 000 Kč/měsíc

Detail

Obec Hukvaldy - pracoviště
Hukvaldy
od 24 500 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail