Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Naivní zloděj na místě činu nechal osobní věci i kolo, pak šel na policii nahlásit, že byl okraden

Kuriózní případ mají na stole policisté z Frýdku-Místku. Stíhají recidivistu, který měl v úmyslu ukrást jízdní kolo. Byl ale vyrušen majitelem a na místě nechal všechny své osobní věci i kolo, na kterém původně přijel. Pak šel na policii oznámit, že byl okraden.

Sedmatřicetiletý recidivista na konci února vyrazil na obhlídku na kole v jedné z obcí na Frýdecko-Místecku. U jednoho z rodinných domů ho upoutala neuzamčená dílna s několika jízdními koly. Jedno si vybral a chtěl ujet. 

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR: "Byl však vyrušen majitelem domu, který se jej snažil zadržet. Při tomto se mu však podezřelý vysmekl, na místě ale zanechal svoji bundu i s osobními doklady. Před domem nechal také odstavené jízdní kolo, na kterém přijel." 

Pokračování případu rozehrál později sám pachatel. Vydal se totiž na policejní služebnu a tvrdil, že o jeho bundu s doklady i jízdní kolo ho někdo okradl. 

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR: "V tu dobu jej však už policisté měli „v hledáčku“. Při výslechu se jim muž k trestné činnosti přiznal. Frýdeckomístečtí policisté sdělili sedmatřicetiletému muži ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a pokus krádeže. Podezřelému recidivistovi nyní hrozí trest odnětí svobody až na tři léta."
Nahlásit chybu


K tématu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail