Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tři zranění po nehodě dvou aut v Českém Těšíně

Dvě jednotky hasičů zasahovaly u nehody dvou aut v Českém Těšíně v městské části Horní Žukov. Ta si vyžádala tři zraněné, kteří skončili v péči zdravotníků.

Záchranné složky byly o nehodě informovány v úterý minutu před šestou hodinou ráno. Na místo události byly okamžitě povolány jednotky profesionálních hasičů ze stanic Český Těšín a Karviná.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Po příjezdu jednotek na místo události hasiči ihned zajistili obě havarovaná vozidla proti pohybu a požáru. Na místě nehody zůstaly celkem tři zraněné osoby. Jedna osoba se nacházela při příjezdu hasičů již mimo vozidlo. Další dvě osoby zůstaly v havarovaných vozidlech, a tak se hasiči postarali o jejich záchranu bez pomoci vyprošťovacího zařízení."

Všem osobám poskytli hasiči předlékařskou pomoc a po příjezdu sanitních vozů zdravotnické záchranné služby je předali do péče zdravotníků.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Po dokončení záchranných prací a šetření příčiny vzniku dopravní nehody, provedli hasiči úklid a zprovoznění komunikace."

Během zásahu složek IZS byla komunikace uzavřena. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřují policisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy