Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Učitelky z havířovské MŠ nahrávají zábavná i poučná videa. Děti jsou nadšené

  • Havířov,

Učitelky z Mateřské školy ČSA v Havířově nechtěly přijít o své děti. Proto se hned po zavření školek pustily do nacvičování různých scének, při kterých se natáčejí. U dětí i rodičů sklidily velký úspěch.

Děti nám chybí a my jim určitě také. To si řekli v Mateřské škole ČSA v Havířově a zrodil se nápad natáčet různá videa, která mohou děti pravidelně sledovat na internetu.

"Paní učitelky i my jsme chtěly mít nějaký kontakt nejen s dětmi, ale i s rodiči, tak jsme se na to připravily. Máme tady jednu moc šikovnou paní učitelku, která se toho ujala. Dělá scénáristu, režiséra i choreografa, ale nápady jsou od všech učitelek,” řekla ředitelka MŠ ČSA Havířov Dana Tomicová. 

Videa tvoří učitelky na různá témata, aby byla zábavná i poučná.

"Teď jsme si zvolily, že děti třeba sedí u televize po Velikonocích, tak jsme chtěly cvičit. Pak jsme si zvolily pohádku, protože to je srdeční záležitost pro ty děti a mají takové věci moc rády,” dodala učitelka Lenka Pavlíková.

Pravidelnou divačkou je i malá Natálka.

"Ony tam tančí paní učitelky a potom tam ještě paní učitelka Monička z malého tam vypráví pohádky na dobrou noc. Líbí se mi to,” řekla malá Natálka Parchańská.


"Myslím si, že je to super nápad, paní učitelky jsou skvělé a my se na to vždy těšíme,” řekla maminka Natálky Barbara Parchańská.

Mateřské školy se v Havířově zřejmě opět otevřou od 25. května.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy