Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nešťastná smrt v Havířově. U hospody na Šumbarku našli mrtvého muže, zřejmě to přehnal s alkoholem

  • Havířov,

První den otevření letních zahrádek si zřejmě vyžádal život 57letého muže. Kriminalisté od úterního rána prověřují jeho smrt v Havířově-Šumbarku. Podle svědků to zřejmě v pondělí večer přehnal na zahrádce u hospůdky Slovan s alkoholem.

Policejní páska se zákazem vstupu, několik policejních aut a koroner věštily smutnou zprávu. Před hospůdkou Slovan u fotbalového hřiště v Opletalově ulici našli mrtvolu.

"Tělo muže ročníku 1963 našla krátce po půl osmé ráno hlídka městské policie v předzahrádce," řekla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Mrtvý ležel na břiše a měl krvavé zranění v obličeji, to si mohl zřejmě způsobit v opilosti pádem na zem. Na zahrádce zdejší restaurace totiž podle svědků včera popíjel alkohol a napil se údajně tak, že nemohl později ani stát na nohou. Hospoda zavírala ve 20 hodin a lidé kolem mu prý nabízeli, že mu pomůžou a odvedou ho domů, on ale nechtěl a zřejmě hodlal pokračovat v pití dál. Jeho netradiční způsob oslavy otevření zahrádek a postupného rozvolňování vládních nařízení, tak měl bohužel smutný konec. 

"Do této chvíle nebyly zjištěny žádné okolnosti, které by nasvědčovaly, že by muž zemřel cizím zaviněním. Policisté dávají dohromady kompletní sled časových událostí a pečlivě prověřují všechny okolnosti této tragické události," doplnila policejní mluvčí.

Kdy a jak přesně muž zemřel a kolik měl v krvi alkoholu, zjistí až nařízená pitva.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy