Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nešťastná smrt v Havířově. U hospody na Šumbarku našli mrtvého muže, zřejmě to přehnal s alkoholem

  • Havířov,

První den otevření letních zahrádek si zřejmě vyžádal život 57letého muže. Kriminalisté od úterního rána prověřují jeho smrt v Havířově-Šumbarku. Podle svědků to zřejmě v pondělí večer přehnal na zahrádce u hospůdky Slovan s alkoholem.

Policejní páska se zákazem vstupu, několik policejních aut a koroner věštily smutnou zprávu. Před hospůdkou Slovan u fotbalového hřiště v Opletalově ulici našli mrtvolu.

"Tělo muže ročníku 1963 našla krátce po půl osmé ráno hlídka městské policie v předzahrádce," řekla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Mrtvý ležel na břiše a měl krvavé zranění v obličeji, to si mohl zřejmě způsobit v opilosti pádem na zem. Na zahrádce zdejší restaurace totiž podle svědků včera popíjel alkohol a napil se údajně tak, že nemohl později ani stát na nohou. Hospoda zavírala ve 20 hodin a lidé kolem mu prý nabízeli, že mu pomůžou a odvedou ho domů, on ale nechtěl a zřejmě hodlal pokračovat v pití dál. Jeho netradiční způsob oslavy otevření zahrádek a postupného rozvolňování vládních nařízení, tak měl bohužel smutný konec. 

"Do této chvíle nebyly zjištěny žádné okolnosti, které by nasvědčovaly, že by muž zemřel cizím zaviněním. Policisté dávají dohromady kompletní sled časových událostí a pečlivě prověřují všechny okolnosti této tragické události," doplnila policejní mluvčí.

Kdy a jak přesně muž zemřel a kolik měl v krvi alkoholu, zjistí až nařízená pitva.
Ristorispetto s.r.o. - Karviná
Karviná
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

ORKA systems, s.r.o. - pracoviště Ka
Karviná
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 200 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků