Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Devítileté dítě na koloběžce bez přilby vjelo pod jedoucí auto. Policisté nabádají rodiče, aby dávali na děti pozor

  • Havířov,

Dopravní policisté vyšetřují nehodu, která se v neděli odpoledne stala v Havířově. Devítileté dítě tam na koloběžce a především bez přilby vjelo pod kola jedoucího auta.

Dvaatřicetiletá řidička osobního auta Škoda Superb jela podle policie po jednosměrné komunikaci nám. Republiky. Do jízdní dráhy jí náhle zprava vjelo dítě na koloběžce. Řidička vozidla již nestačila zareagovat. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Došlo ke střetu a zranění dolní končetiny předním kolem vozidla. Dítě bylo převezeno do nemocnice. Řidička vozidla dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu měla negativní. Dítě na koloběžce jelo bez ochranné přilby."

Policisté varují rodiče, aby na své ratolesti dávali pozor a pokud je pouští ven na kolo nebo koloběžku, tak jedině s ochrannými prostředky.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "O prázdninách bývají děti roztěkané, divoké a nepředvídatelné, zvláště na koloběžkách, bruslích nebo kolech. Rodiče dbejte na jejich bezpečnost, vybavte je přilbami, reflexními doplňky, doporučujeme užívání i chráničů….. dávejte na své ratolesti pozor."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy