Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na železniční zastávce v Havířově měl násilník zkopat a okrást ženu o mobil

  • Havířov,

Pravděpodobně s podezřením na loupež vyšetřují policisté z Havířova případ, který se odehrál v pondělí večer na železniční zastávce Střed u Dělnické ulice.

Společně s policisty spěchali na zastávku také zdravotníci záchranné služby. Napadená žena utrpěla zranění, se kterými byla po prvotním ošetření převezena do nemocnice. 

Lukáš Humpl, mluvčí Zdravotnické záchranné služby MSK: "Naše posádka zasahovala u 29leté ženy, která utrpěla středně těžké poranění hlavy. K dalšímu ošetření byla převezena na chirurgickou ambulanci Nemocnice v Havířově."

Lidé popisovali, že napadená žena měla přijít o mobilní telefon.

Svědek: "Sjelo se tam několik policejních aut a záchranka. Ošetřovali nějakou ženu, kterou potom odvezli. Asi ji někdo napadl."

Policie zatím příliš informací z taktických důvodů poskytovat nemůže.

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR MSK: "Případ prověřujeme jako zločin loupeže. Dosud neznámý pachatel ve večerních hodinách po prvotním vulgárním napadání zaútočil i fyzicky na ženu na nástupišti železniční stanice. Kriminalisté žádají případné svědky, kteří by mohli k události poskytnout informace, aby se obrátili na linku 158, nebo kteréhokoli policistů."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy