Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovský hokejový klub čeká změna vedení

  • Havířov,

- Jednání mezi současným vedením hokejového klubu AZ Havířov a jeho možnými nástupci spějí ke zdárnému konci. Obě strany se dohodly a po splnění všech formálních náležitostí převezme vedení klubu po valné hromadě skupina kolem Petra Malíře.

Zájem o vstup do vedení klubu projevil tento havířovský hokejový odchovanec společně s Matúšem Szilágyim a Rostislavem Silným.

Petr Malíř, budoucí prezident klubu: "Velmi nás těší, že se nám podařilo budoucí vstoupení do nejužšího vedení klubu se stávajícím managementem dohodnout. Uděláme vše proto, aby za námi byla vidět kvalitní práce."

Ve své vizi kladou společníci důraz například na systematické hokejové vzdělávání dětí a mládeže, stabilní a erudovanou trenérskou základnu, budování dobrého jména klubu či kontakt s veřejností, rodiči a fanoušky.

Ve vedení by měla vystřídat skupina kolem Petra Malíře Jaroslava Mrowiece, Aleše Bambulu, Michala Jonáše a Tomáše Matějku. Ti stojí v čele klubu od roku 2010.

Jaroslav Mrowiec, současný prezident klubu: "Za vedení klubu HC Heimstaden Havířov 2010 s.r.o. a HC AZ Havířov 2010 z.s. potvrzuji, že jsme se domluvili s panem Malířem na vstupu do Valné hromady HC AZ Havířov 2010 z.s. Vedení klubu jednalo celkem s pěti subjekty, které nás oslovily a měly zájem o vstup do managementu hokejového klubu HC AZ Havířov 2010 z.s. Téměř všechny nám představily koncepci vedení obou klubů, finanční zajištění klubu a personální obsazení. Rozhodujícími faktory pro výběr Petra Malíře jsou propojení klubu s novou tréninkovou halou v Havířově, ekonomické zajištění fungování a také smysluplná koncepce chodu klubu. S panem Malířem jsme se domluvili na vytvoření harmonogramu postupu a v případě, že obě strany splní požadavky, vstupu nových členů nebude nic bránit."

Zásadní bude v realizaci nové koncepce, stabilizaci a modernizaci klubu pro skupinu kolem Petra Malíře také podpora ze strany vedení statutárního města Havířov.

Petr Malíř, budoucí prezident klubu: "Čeká nás běh na dlouhou trať. Víme, že výsledky koncepční práce nebudou vidět hned. Máme před sebou mnoho dřiny, změn, rozhodnutí a doufáme, že na této cestě bude pro klub město i nadále silným partnerem."

S koncepcí dalšího směřování havířovského hokeje by budoucí vedení rádo seznámilo veřejnost v nejbližších týdnech prostřednictvím tiskové konference, setkání se zástupci fanouškovské základny i schůzek s hokejisty klubu či jejich rodiči.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail