Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladí havířovští boxeři opět uspěli na mistrovství ČR

  • Havířov,

Havířovští boxeři opět ukázali, že patří mezi ty nejlepší. Tentokrát si dovezli cenné kovy z mistrovství České republiky v kategorii kadetů. Pro některé to byly úplně první velké závody.

Boxeři pod vedením Jaroslava Kubíčka už dosáhli mnohých úspěchů. Nyní se měsíce tvrdé dřiny vyplatily i mladým sportovcům, kteří se zúčastnili mistrovství ČR kadetů. Denis Porubský získal zlato.

Denis Porubský, boxer, držitel zlaté medaile: "Ve finále jsem to ukončil v prvním kole KO. Teď bych se chtěl umístit na ME, protože jsem se nominoval už potřetí."

Zatímco Denis má už se zápasy v ringu bohaté zkušenosti, pro jeho dva kamarády to byla premiéra.

Vojtěch Jány, boxer, držitel bronzové medaile: “Teď jsem kadet, příští rok budu junior. Takže bych chtěl jet zase na MČR a tentokrát vyhrát první místo. To je můj život, by se dalo říct. Já to dělám už od malička. Já jsem chodil na judo, karate do Havířova, ale nikdy mne to nenaplňovalo úplně."
Samuel Mirga, boxer, držitel stříbrné medaile: “Měl jsem více boxovat, měl jsem trému. Byla to moje premiéra a boxoval jsem s Ukrajincem a bylo to dobré.”
Jaroslav Kubíček, trenér: “Je to super, ale jsou to nováčci, takže se musíme na to dívat, že ty úspěchy postupem času přijdou. Takže postupem času, když nám ty děti přijdou do tělocvičny, tak já myslím, že správný trenér půl roku, rok a jsou v ringu a očekáváme další medaile.”


Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy