Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kapela Střepy uspořádala koncert pro havířovský dětský domov

  • Havířov,

Evangelický kostel v Havířově-Bludovicích se stal místem, kde se pořádají benefiční koncerty. Udělat radost a pomoci dětem z dětského domova se opět rozhodla havířovská kapela Střepy. Peníze domov využije na letní výlety.

Kapela Střepy uspořádala další benefiční koncert v evangelickém kostele v Havířově-Bludovicích v rámci projektu Muzikanti s dětmi. Charitativní akci podpořil také pěvecký sbor Belcanto ZUŠ B. Martinů, kapela Tiket a písničkářka Veronika June.

Tomáš Lipina, kapela Střepy: "Náš projekt Muzikanti s dětmi už funguje třetím rokem letos a vrcholí koncertem. My jsme se v roce 2018 rozhodli, že bychom chtěli spojit hudbu a nějakou pomoc a jelikož jsme všichni vyrůstali na ZUŠ, tak jsme se rozhodli, že budeme pomáhat dětem, které také potřebují projevit svůj talent. Takže jsme si vybrali dětský domov, azylový dům a letos po covidové pauze je to opět Dětský domov Sluníčko.”

Všichni účinkující měli radost, že mohou podpořit dobrou věc.

anketa, účinkující: "My tady budeme zpívat pro děti, které nemají rodiče a budeme zpívat Ameriku a další." Jak se na to těšíš, jaké to je zpívat v kostele? "Teď tady budu zpívat podruhé a docela to tu mám ráda, líbí se mi to tu a je to super.”

Na koncert se samozřejmě těšily i děti z dětského domova.

Laura, Dětský domov Sluníčko: "Já se na to těším. Jsem nejšťastnější, jak bych mohla být, protože Střepy i když moc neznám, ale někdy si poslechnu písničky. Je to skvělý pocit pro nás pro domeček, že ten koncert je věnovaný zrovna nám a mohou nám vydělat i peníze na domeček."
Ladislava Hilbertová, ředitelka Dětského domova Sluníčko: “Dostalo se nám té cti, být už podruhé účastníky benefičního koncertu a jsme za to moc rádi a moc si toho vážíme a je to hlavně díky Tomášovi Lipinovi a jeho kapele Střepy, protože on má srdce na dlani a dokáže přetavit své sociální cítění zrovna třeba na benefiční koncert.”

Dneska se tady pro vás vyberou peníze, už víte na co je použijete?

Ladislava Hilbertová, ředitelka Dětského domova Sluníčko: “My to víme úplně přesně, protože vzhledem k tomu, že jsme byli zavřeni dva roky, takže my to využijeme na cestování v létě, na výlety, na různé vstupy, prostě na zážitky, které nám ty dva roky chyběly.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail